Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи 


Ліки та препаратиМ'ЯТИ ПЕРЦЕВОЇ НАСТОЙКА

-


Інструкція


Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: прозора рідина зеленого кольору іззапахом

та смакомм'яти перцевої;

склад:1 флакон містить настойки листя м'яти перцевої (1:20) - 25 мл;

допоміжна речовина: спирт етиловий 90%.

Форма випуску. Настойка.

Фармакотерапевтична група. Засіб рослинного походження, що подразнює рецептори слизових оболонок. Пртиблювотний засіб. Код АТС A04AD20**.

Фармакологічні властивості. Олія м'яти перцевої (містить до 70% ментолу та його ефірів) та інші біологічно-активні речовини, що містяться в листі м'яти перцевої (кетон-ментон, олеанолова та урсолова кислоти, флавоноїдні глікозиди), стимулюючи чутливі рецептори слизових оболонок ротової порожнини та шлунка, рефлекторним шляхом зменшують відчуття нудоти і запобігають блюванню, а також виявляють помірну спазмолітичну, заспокійливу та жовчогінну дію.

Показання для застосування. М'яти перцевої настойку застосовують при функціональних розладах діяльності серцево-судинної системи, а також як заспокійливий, спазмолітичний, жовчогінний засіб. Призначають також при нудоті та блюванні.

Спосіб застосування та дози. М'яти перцевої настойку призначають внутрішньо доїди. Дорослим призначають по 10 - 15 крапель настойки на прийом до досягнення стабільного лікувального ефекту. Дітям з 12 років препарат призначається із розрахунку 1 крапля на 1 рік життя.

Побіч надія. При підвищеній індивідуальній чутливості до препарату можливий розвиток алергічних реакцій (почервоніння шкіри, висипи, свербіж тощо).

Протипоказання.Препарат протипоказаний дітям до 12 років, хворим на бронхіальну астму і спазмофілію та при індивідуальній непереносимості будь- якого з компонентів препарату. Періоди вагітності і лактації.

Передозування. Повідомлення відсутні.

Особливості застосування. Оскільки до складу препарату входить спирт етиловий, він може вплинути на здатність керувати транспортними засобами та працювати з потенційно-небезпечними механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не відома.

Умови та термін зберігання.Зберігатиу прохолодному (8-15°С), захищеному від світла та недоступному для дітей місці. Термін придатності - 3 роки.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus