Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


Ліки та препаратиМангогерпін

БВ ФАРМА ДЖОЇНТ ВЕНТУРІ КОМПАНІ (БВ ФАРМА), В’єтнам


Мангогерпін

Код: J05AX10

Протимікробні


Інструкція


Загальна характеристика:

хімічна назви: 2-С-бета-D-глюкопіранозидо-1, 3, 6, 7-тетраоксиксантон;

основні фізико-хімічні властивості: від жовтуватого до зеленкувато-жовтого кольору гомогенний крем без запаху;

склад: 1 г крему містить мангіферину 0,05 г;

допоміжні речовини: натрію цетостеарилу сульфат (Ланнет Е), метилгідроксибензоат, пропілгідроксибензоат, Цетіол ОС, Емульгад СМ, Космедіа SPL, етанол 96%, вода очищена.

Форма випуску. Крем для зовнішнього застосування.

Фармакотерапевтична група. Хіміотерапевтичні засоби для місцевого застосування. Противірусні засоби. Код АТС D06B B.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Противірусний засіб, який отримують із трави копіїчника альпійського (Hedysarum alpinum L.), копіїчника жовтіючого (Hedysarum flavescens Rgl. et Schmalh.) родини метеликових або технічного мангіферину, який отримують з листя манго (Mangifera indica L.) родини сумахових. Препарат має противірусну активність щодо ДНК-вміщующих вірусів (Herpes simplex І і ІІ типу, Varicella zoster, меншою мірою – цитомегаловірусу і вірусу імунодефіциту людини). Інгібує репродукцію вірусу простого герпесу на ранніх стадіях його розвитку.

Фармакокінетика. Препарат при зовнішньому застосуванні не всмоктується.

Показання для застосування. Лікування первинних і рецидивуючих уражень шкіри і слизових оболонок, які спричинені вірусами Herpes simplex I і II типу, лікування вітряної віспи, оперізувального лишая, герпетиформної екземи Капоші, дерматозів вірусного генезу (червоного плескатого лишая).

Спосіб застосування та дози. Крем призначають дорослим і дітям старше 12 років у комплексі з капсулами. Терапевтичний ефект препарату найбільше виражений при застосуванні на початку захворювання або рецидиву. Перед нанесенням крему уражену ділянку ретельно промивають і висушують.

Крем застосовують місцево 4 - 6 разів на добу.

Тривалість курсу лікування – 10 - 30 днів, залежно від форми та тяжкості перебігу захворювання.

При гострих і рецидивуючих формах простого герпесу екстрагенітальної локалізації при поодиноких висипаннях крем тонким шаром наносять на вогнище ураження протягом 3 - 5 діб. У випадку поширених висипань, а також за наявності пропасниці, лімфоаденопатії застосовують одночасно внутрішньо капсули Мангогерпін і зовнішньо крем протягом 5 - 14 діб.

Для лікування герпетиформної екземи Капоші застосовують у комплексній терапії: капсули Мангогерпін у відповідних вікових дозах і крем протягом 7 - 21 доби. При генітальному герпесі крем наносять на уражені ділянки 4 - 6 разів на добу протягом 7 - 10 діб. У випадку рецидивуючого перебігу генітального герпесу призначають приймати додатково Мангогерпін у капсулах внутрішньо протягом 5 - 14 діб.

При вірусних ураженнях слизової оболонки ротової порожнини Мангогерпін у капсулах призначають внутрішньо і одночасно наносять на уражені ділянки крем протягом 5 - 15 діб, при ерозивно-виразковій формі червоного плескатого лишая слизової оболонки ротової порожнини – протягом 2 - 4 тижнів. При захворюваннях, спричинених Varicella zoster (оперізувальний лишай, вітряна віспа), проводять комбіновану терапію: внутрішньо приймають Мангогерпін (у капсулах) і місцево – наносять крем на уражену ділянку протягом 5 - 21 доби.

При рецидивах проводять повторні курси лікування. Для профілактики рецидивів Мангогерпін призначають внутрішньо у капсулах через місяць після закінчення лікування і потім у між рецидивні періоди курсами по 10 - 14 діб.

Побічна дія. Алергічні реакції.

Протипоказання. Індивідуальна підвищена чутливість до компонентів препарату; вагітність, лактація; діти до 12 років.

Передозування. Випадків передозування не спостерігалось.

Особливості застосування. Для ефективності лікування препарат рекомендується застосовувати при виникненні перших симптомів герпесу. Уникати статевих контактів за наявності симптомів герпесу в одного із статевих партнерів.

Крем не можна застосовувати в офтальмологічній практиці.

Вплив на здатність керувати автомобілем і механізмами.

Препарат не має негативної дії на здатність керувати автомобілем та механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Взаємодія не описана.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей, захищеному від світла і вологи місці при температурі нижче 30°С. Термін придатності - 3 роки.

Умови відпуску. Без рецепта.

Упаковка. По 10 г крему в тубі, у картонній пачці.

Виробник.

БВ ФАРМА ДЖОЇНТ ВЕНТУРІ КОМПАНІ (БВ ФАРМА), В’єтнам.

BV PHARMA JOINT VENTURE COMPANY (BV PHARMA), Vietnam.

Адреса. Тан Тхань Тай Вард, Ку Чьі Провінсе, м. Хошімін, В’єтнам.

Tan Thanh Tay Ward, Cu Chi Province, Ho Chi Minh City, Vietnam.


Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus