Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


Ліки та препаратиНеколд

-


Неколд

Код: N02BE51

Анальгетики


Інструкція


Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості:тверді капсулоподібної форми таблетки, вкриті оболонкою червоного з вкрапленнями кольору, з лінією розлому з обохбоків;

склад: 1 таблетка містить: парацетамолу – 500 мг, кофеїну – 30 мг, фенілефринугідро хлориду – 5 мг, хлорфеніраміну малеату – 4 мг, кислоти аскорбінової – 250мг;

допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, метилпарабен, пропіл парабен, кремнію діоксид колоїдний, магнію стеарат, тальк очищений, желатин, натріюкроскармелоза;

оболонка: гідроксипропілм етилцелюлоза, діетилтилат, пропіленгліколь 4000, титану діоксид, барвник, тальк очищений.

Форма випуску. Таблетки, вкриті оболонкою, для перорального застосування.

Фармакотерапевтична група. Анальгетики та антипіретики. АТС N02B E51.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Препарат містить парацетамол для полегшення больового відчуття та зниження температури. Аналгезивна дія парацетамолувключає в себе вплив на центральну і периферичну нервову систему, але механізм дії повністю не встановлений. Жарознижувальна дія опосередкована впливом на регулюючі центри гіпоталамусу. В терапевтичних дозах парацетамол виявляє незначний вплив на серцево-судинну систему.

Хлорфеніраміну малеат діє як ко-фермент у багатьох реакціях гідроксилюванняі амідування. Він забезпечує активність амізуючого ферменту через втягнення упроцесі утворення деяких пептидних гормонів, таких як окситоцин, гормон антидіуретичний і холіцистокінін, знижуючи вміст заліза, перетворюючи його назаліза у шлунку.

Фенілефрину гідро хлорид зумовлює зменшення набряку та гіперемії слизової оболонки верхніх дихальних шляхів та синуситів.

Кофеїн впливає на центри вищої нервової діяльності. Кофеїн безпосередньо стимулює серцеву діяльність і підвищує силу скорочення міокарда.

Аскорбінова кислота підвищує стійкість до інфекції. Препарат “Неколд”поповнює нестачу вітаміну С в організмі.

Показання для застосування.

Неколд застосовується як допоміжний засіб влікуванні звичайної застуди. Призначають для ефективного полегшення різних симптомів застуди, грипу: закладеність носа, головний біль, риніт, біль ум’язах.

Спосіб застосування та дози.

При появі перших ознак грипу або гострої респіраторної інфекції дорослим призначають по 1 таблетці препарату до 4 разів на добу, дітям віком 9– 12 років: по ½ таблетки до 4 разів на добу.

Курс лікування не повинен перебільшувати 1 тижня.

Побічна дія.

У більшості випадків препарат переноситься добре. У деяких випадках можливі алергічні реакції (шкірний висип, ангіо невротичний набряк кропив’янка), прискорене серцебиття, порушення сну. Побічними ефектами, що звичайно пов’язані з кофеїном, є подразнення шлунково-кишкового тракту і стимуляція центральної нервової системи. Побічні ефекти фенілефрину – артеріальна гіпертензія, тахікардія. Побічними ефектамихлорфеніраміну малеату е нудота, блювання або біль у кишечнику.

Протипоказання.

Препарат протипоказаний при підвищеній чутливості до одного з компонентів препарату, дітям до 9 років; періоди вагітності та лактації, притяжкій формі артеріальної гіпертензії та хворобі серця, при захворюваннях нирок, тяжких захворюваннях сечового міхура, виразковій хворобі шлунка, цукровому діабеті.

Передозування.

Не перевищувати рекомендовані дози. У разі передозування промити шлунок і негайно звернутися до лікаря.

Особливості застосування.

Слід утримуватись від керування автомобілем та механічними засобами підчас застосування цього препарату. Якщо на фоні застосування препарату висока температура зберігається протягом 3 днів і більше або виникає знову, а біль не припиняється більше 5 днів, необхідно негайно звернутися до лікаря.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами.

Ефект дії парацетамолу посилюється при його комбінації з кодеїном, аскорбіновою кислотою, скополаміном, хлор фенаміном, пропіфеназоном та кофеїном. При одночасному застосуванні барбітуратів, трициклічних антидеприсантів, а також алкоголю можливе збільшення періодунапів виведення парацетамолу. Не рекомендується застосовувати Неколд одночасно зіншими препаратами, які містять парацетамол.

Умови та термін зберігання.

Зберігати в захищеному від світла та недоступному для дітей місці, при температурі, що не перевищує 25 С. Термін придатності – 3 роки.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus