Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


10 якостей тих, хто будує довготривалі стосунки

20:00, 02 Лют 2016 · Категорія: Психологія · Переглядів 1780 · 

Цих якостей всього десять і вони не мають ієрархії, кожна з них однаково важлива.


І жили довго і щасливо

І жили довго і щасливо



1. Вибирайте людину так, немов ви сліпі. Закрийте очі і відчуйте, що ви думаєте про цю людину. Про його доброту, вірність, проникливість, відданість, про його здатність подбати про вас і подбати про себе самого, як про незалежну істоту. Хоча особливості нашої культури впливають на багато що і те, що ми бачимо нашим зовнішнім поглядом дуже важливо, набагато важливіше те, що ми бачимо і сприймаємо нашим внутрішнім поглядом, коли наші очі закриті.

2. Існує одне головна відмінність між людиною, яка здатна стати партнером для довгих відносин і тим, хто здатний бути партнером тільки на короткий термін. І ця відмінна риса - здатність вчитися. Існує іспанський вислів про те, що "той, хто не здатний навчатися - самий нетерпимий". Той, хто не здатний навчатися нового погляду на речі, хто не здатний бачити звичне в новому світлі, хто не є цікавим по відношенню до світу і до того, як він улаштований, до того, як влаштовані люди, дуже часто закривається і говорить "ні , все може бути тільки так чи так ". Для довгострокових відносин найкраще вибирати того, хто здатний бути відкритим. Не завжди відкритим, звичайно. Але з тим, хто може і відкритися і закритися, знову відкритися і закритися, поступово навчаючись і розвиваючись.

3. Вибирайте того, хто хоче бути таким же, як ви: одночасно і сильним і чутливим (ніжним). Якості, які іноді характерні жінкам - це сила і крихкість. Сила, якою володіє дерево. Його може вдаряти сильний вітер, але через свою гнучкості воно буде рухатися разом з вітром. Якщо воно не буде гнутися, то воно зламається. Під чутливістю розуміють здатність бути живим і сприймати те, що відбувається навколо. Деяким людям потрібно трохи з цим допомогти. Але найчастіше, в розумі чи навіть десь у глибині душі - люди вже є такими - пробудженими і живими, просто у них складнощі з тим, щоб це виразити. І тому знову так важливий пункт дві - здатність навчатися. Можна володіти величезним потенціалом для того, щоб бути і добрим і люблячим і вірним і взагалі бути кращим коханцем коли-небудь відомим людству, але якщо не навчатися і не розвивати цей потенціал, то нічого і не буде.

4. Вибирайте того, хто показує, що йому боляче, якщо ви заподіяли йому біль. І також навпаки. Вибирайте того, хто, заподіявши біль вам, теж бачить ваш біль і жалкує про це. Це дуже важливо. Існує багато способів, якими люди висловлюють свій біль - хтось іде в себе при найменшій проблемі. Особливо екстравертів дуже дратує, коли їх партнер замикається в собі, але потрібно розуміти, що це просто спосіб вираження болю і поки людина готова щось робити і поступово виходити з цього стану в якісь розумні терміни - то все буде в порядку. Те, що по-справжньому має викликати занепокоєння - це відсутність реакції, якщо ви вчинили недобре або неправильно по відношенню до партнера. Це означає, що або щось не в порядку з функціями почуттів у цієї людини або те, що він вже відмовився від вас і що він більше не дозволить собі бути живим і справжнім у вашій присутності.

5. Вибирайте того, хто володіє власним внутрішнім життям. Не важливо що це - різьба по дереву, гербарії, письменство, релігія, медитація або що - те, що вони люблять робити. Вибирайте тих, хто йде власним шляхом і сприймає вас, як партнера і попутника в цій подорожі. Ці люди мають здатність з'єднуватися з іншими, але при цьому залишатися окремими і це дуже важлива якість. Відносини володіють власними циклами і ритмами і у відносинах є час, коли необхідно з'єднуватися з іншим в одне ціле, і є час, коли необхідно бути далеко один від одного, при цьому зв'язок, який існує між вами може розтягуватися в часі і на будь-які відстані, але вона не повинна повністю руйнуватися. Такі відносини - підходящі.

6. Вибирайте того, хто поділяє ваші захоплення. Відносини для створення спільних спогадів. Це як ощадний рахунок. Ви робите щось разом, це зберігається у вашій пам'яті і стає клеєм, який з'єднує вас. Ви витягуєте ці спогади для того, щоб згадати щасливі моменти. І якщо немає таких приємних спогадів - то буде дуже складно разом пережити важкі часи. Звичайно ж, будь-які відносини будуються на взаємній підтримці, але при цьому кожен все одно вирішує власні завдання у своєму світі, тому так необхідно мати якісь дуже прості спільні заняття й це має бути щось більше, ніж спільна чистка зубів вранці.

7. Вибирайте того, хто розділяє ваші цінності. У тому, що стосується дітей, кількості членів сім'ї, гендерних ролей, грошей, релігії і т.д., і т.п. Як ви розумієте - це в ідеальному випадку. У реальності - навряд чи люди можуть повністю збігатися за абсолютно всіма пунктами. Не завжди і не в усьому і вже точно не на самому початку відносин. Але завжди можна бачити в якому напрямку розвиваються відносини. Спільні цінності дозволяють знизити напругу, яка виникає в ході розвитку відносин. І питання спільних цінностей бажано обговорювати до того, як вступати в довгострокові відносини. Хоча нам, звичайно, хочеться чарівних емоцій від відносин, наповнених романтикою і еротизмом, ми повинні підходити до них ще й прагматично. З прагматичним підходом набагато простіше пережити складні моменти.

8. Вибирайте того, хто здатний співчувати. Того, хто хоче і може слухати. Того, хто готовий в рівній мірі витратити на вас свій час. Особливо якщо ви легко збудлива людина, а ваш партнер не такий ранимий, як ви, то поступово вам передасться його спокійний ритм, і вам це піде на користь. Точно також і навпаки розслаблений партнер при взаємодії з більш швидким також буде в деяких моментах прискорюватися і це призведе до загальної гармонії і встановленню ритму, між двома. За спостереженнями автора цей ритм всередині пари вирівнюється приблизно після 9 років спільного життя. На все потрібен час.

9. Вибирайте того, хто може сміятися над собою. Цінність полягає не тільки в тому, щоб партнер міг сміятися над собою. Але і в тому, щоб ви могли самі посміятися над собою або над якимось жартом навіть у момент самого розпаленого спору під час конфлікту. Важливість тут полягає у взаємодії і в тому, як саме ви себе почуваєте поруч з людиною навіть під час сварки. Бути здатним посміятися над собою в такий момент - це справжній дар. Але навіть, якщо наприклад ваш партнер не дуже то любить жартувати, то зверніть увагу на те, наскільки він здатний зупинити запеклу суперечку в найважчий момент. Це вимагає практики, тому що в кожному з нас є щось таке, що в момент суперечки прагне звести всі відносини нанівець і потрібно вміти цьому протистояти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи повторюємо ми долю стосунків наших батьків

10. Здатність "закривати очі" на деякі недоліки і характеристики. Ті якості (дрібні недоліки), які колись нас захоплювали в партнері, пізніше стануть для нас же самими дратівливими. Згадуючи перший шлюб доктор Естес розповідає про те, що у її колишнього чоловіка була звичка гриміти дрібницею в кишені, яка їй здавалася просто чарівною, але через два роки ця ж звичка втратила всю чарівність і стала асоціюватися з дзвіночком на шиї у корови :)) В Загалом, знайте заздалегідь з чим ви зможете змиритися, а з чим ні. І не дозволяйте спокусити себе думки про те, що те, що здається дратівливим для оточуючих, насправді мило тільки тому, що він або вона мають цю звичку.

Автор: Любимова Алена


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:





Підписатись не коментуючи
E-mail:
 Додавання коментаря:
Ім'я:
Пароль: (якщо зареєстрований)
Email: (обов'язково!)

теги форматування

додати смайли
Підписатись на коментарі по e-mail
 

Пропонуємо переглянути наше відео





Останні новини

7:30
Вчені назвали музику, яка може порушити психіку
23:30
5 психічних відхилень, у які важко повірити
21:30
Вчені назвали риси характеру, які провокують хвороби серця
23:30
Поради, котрі допоможуть вам вживати менше алкоголю
1:20
Що відчуває людина, коли в неї сонний параліч
23:30
Правильне харчування для психічного здоров'я
22:30
Способи, котрі покращать роботу мозку
21:30
Ці 9 симптомів означають вашу хронічну втому
6:30
Три прості поради, котрі забезпечать міцний сон
13:30
4 правила спілкування з алкоголіками в сім'ї
9:30
5 кроків, котрі звільнять вас від куріння
1:20
Вчені: Романтика позитивно впливає на психіку людини
17:30
Продукти, котрі підтримають вашу пам'ять
17:30
Симптоми, котрі вкажуть на проблеми зі сном
1:20
Як допомогти наркоману не зірватися після лікування
13:30
10 міфів про наркотики, в які продовжують вірити
15:30
Чому слухняні діти - це потенційні алкоголіки
9:30
Два варіанти самостійної відмови від куріння
15:30
Як зрозуміти, що у вас професійне вигорання
11:45
Як зрозуміти, що людина залежна від інтернету
17:00
Як впоратись з панічнох атакою?
0:40
Стан ясен впливає на розвиток деменції
12:30
Сміх допоможе впоратись зі щоденним стресом
9:00
Рукоділля, яке покращує психологічний стан
0:40
Поради для боротьби з вигоранням на роботі
21:00
Запаморочення - ознака панічної атаки
11:00
Несподівана причина розвитку шизофренії
17:00
Різниця у наслідках чоловічої та жіночої депресії
12:00
Ипохондрия и агорафобия: ваш шаг к психологическому здоровью
17:00
Незвична причина підліткової депресії
11:00
Кохання - ліки від депресії
20:30
До чого призводить нервове виснаження?
11:30
Бережіть здоров'я: чому лайка може бути корисною?
10:00
Поради після зради: як налагодити стосунки?
20:30
Чому навесні загострюються психічні порушення?
9:30
Зрадники стрімко втрачають вагу
0:40
Як проявляється ПТСР?
9:00
Спільна риса нещасних людей
22:00
Поганий почерк дитини може бути ознакою проблем нервової системи
23:30
Риса характеру, яка допомгає схуднути
Здоров'я в соцмережах: