Цибуля стимулює діяльність гладкої мускулатури, значно збільшує статеву активність, помічна в разі гіпертрофії передміхурової залози. Для профілактики аденоми передміхурової залози чоловікам рекомендується на ніч з’їдати цибулину середнього розміру. А щоб не відвернути від себе кохану, цибулевого запаху з рота можна легко позбутися, пожувавши перетинки волоських горіхів чи горілу скоринку хліба.
Часник на Русі здавна вважався засобом від «ста хвороб», починаючи від безсоння й закінчуючи глистами. Активно застосовують його й за аденоми передміхурової залози, зокрема, роблять часникові клізми й часникові аплікації на ділянку промежини та попереково-крижовий відділ хребта.
Горіхи волоські містять ненасичені жири, що затримують розвиток склеротичних змін у залозистих тканинах. Тому ядра волоських горіхів дуже корисні за початкових ознак гіпертрофії передміхурової залози.
Горіхи лісові (ліщина) корисні як загальнозміцнювальний засіб. У смаженому чи висушеному вигляді з медом їх рекомендують вживати в разі загальної та статевої слабкості.
Морква посівна активізує внутрішньоклітинні окисно-відновні процеси, регулює вуглеводний обмін, тому активно впливає на артеріально-венозну систему. Морквяний сік натщесерце - чудовий стимулювальний засіб, регулярне його пиття підвищує тонус, знімає нервове напруження, посилює роботу статевих залоз і значно збільшує при цьому кількість та якість чоловічих статевих гормонів. Проте слід пам’ятати, що вживання морквяного соку без олії (5-6 крапель на 100 мл соку) може зумовити так звану «морквяну жовтяницю».
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що робити щоб зберегти чоловіче здоров'я: 5 рекомендацій урологаПетрушка здатна активізувати сечовий міхур і товсту кишку, а також рефлекторно посилює залозисту субстанцію передміхурової залози. Настої та відвари листя, плодів і коренів петрушки успішно справляються з різними недугами, в тому числі й неврозами, що опосередковано позитивно впливає на якість сексуальної активності чоловіків. Ось один із рецептів застосування петрушки: 2 ст. л. подрібнених коренів та трави залити 300 мл окропу, настояти 2 години, перецідити. Приймати по 2-4 ст. л. за 30 хв перед кожним прийомом їжі протягом 25-32 днів. Потім зробити двотижневу перерву й повторити курс.
Пастернак застосовують як м’який сечогінний засіб, а також для посилення статевої діяльності. Пастернак чудово зарекомендував себе як «ліки від страху» в чоловіків, які страждають від різних форм стенокардії, перенесли інфаркт міокарда.
Черемша за своєю ефективністю практично не поступається часнику. Протягом року, окрім періоду весни й початку літа, її використовують у маринованому вигляді.