- Пропуск сніданку не допомагає худнути. Після нічного сну наш організм перебуває в стадії голодування. Для погашення катаболізму (руйнування м'язів), прийом їжі необхідний.
- Забудьте про тренування на порожній шлунок. Це стосується і пробіжок. Звісно, бігати з повним шлунком ніхто не любить. Але легкий сніданок або протеїновий коктейль (в ідеалі) врятує вас від ранкового катаболізму.
- Сухі сніданки, злакові печива, тістечка, десерти – дуже погані варіанти для першого прийому їжі. У цих продуктах дуже багато цукру на тлі майже повної відсутності білка і повільних вуглеводів. Сніданок має становити 30% добової калорійності.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Суші: смачний делікатес чи шкода для здоров'я- Після пробудження випийте 1-2 склянки води.
- Сніданок має бути високобілковим, що дозволить вам зберегти почуття насичення протягом дня.
- Сніданок має містити повільні вуглеводи і бути багатим на клітковину. Часто кажуть, що вранці можна з'їсти що завгодно без шкоди для фігури. Звісно, ніхто вам не заборонить. Але, якщо ви боретеся із зайвим жиром, хочу вас обрадувати, що процес жироспалювання відбувається в кілька разів швидше на повільних вуглеводах. Тому зробіть вибір саме на їхню користь, таким чином забезпечивши відчуття ситості протягом дня. Швидкі вуглеводи дуже скоро змусять відчути голод.
- Сніданок має містити корисні жири. Мінімум – це 20% калорійності сніданку. Зверніть увагу, від жирів не можна відмовлятися за жодних обставин. Відмінні джерела жирів для сніданку – оливкова, лляна олія, горіхи, авокадо.