1. Контролюй жири. Звичайно, для того щоб зайва жирова маса йшла потрібно знизити споживання вуглеводів, але велика кількість жирів також є гальмом для втрати жирової маси.
2. Йди дієтологічним правилом один до трьох. У чому його суть: в будь-якому місці, де тобі доведеться сидіти за рясним столом, потрібно подумки розділити тарілку, що стоїть перед вами, на 3 рівні частини. 1/3 відводиться для протеїну (м'ясо, індичка, риба), а інші дві частини - це джерела вуглеводів (рис, макаронні вироби з твердих сортів пшениці, картопля)
3. Маленькі порції. Протягом дня потрібно їсти частими, але маленькими порціями. По-перше, ти завжди будеш почувати ситість. По-друге, організм легше впорається з маленькими порціями. По-третє, твій метаболізм постійно буде запущений, а це сприяє спалюванню жирових відкладень.
4. Пий воду. На будь-якій дієті і навіть тренуванні втрачається дуже велика кількість рідини, а це загрожує зневодненням, крім того, якщо випивати 2-3 літри води на добу, прискорить процес розщеплення жирів.
5. Дозволяй собі слабкості. Один раз в тиждень їж щось із заборонених продуктів в помірній кількості. Великої шкоди під час втрати ваги це не принесе, зате ти не будеш зриватися на шкідливу їжу при кожному зручному випадку.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Топ-7 продуктів, які не можна повторно розігрівати6. Оволодій мистецтвом контролю голоду, а точніше навчися відрізняти голод психологічний від фізіологічного. Підказка: при фізіологічному голод, шлунок видає характерне бурчання, а психологічний голод або звичка постійно перекушувати виникає знічев'я і коли тобі сумно.
7. Записуй свої тренування, дієти, результати, думки про схуднення. Заведи дієтичний щоденник і не лінуйся робити регулярні записи. Повір, це дуже мотиваційна частина схуднення.
Джерело: Cosmo.com.ua