Кожна дівчина...та що дівчина, кожен мріє про струнку талію та худе, підтягнуте тіло. Є безліч способів побачити омріяний мінус на вагах: спорт, інтервальне голодування, медитація, але найпопулярніший – дієта. Їх не злічити: середземноморська, кето дієта, низьковуглеводна. Все це, звісно, прекрасно, але завжди хочеться «згрішити». Збрехаєте, якщо скажете, що хоч один з вас, перебуваючи в активній фазі схуднення, не мріяв про шоколадку або смачненький тортик, який так привабливо розмістився на стелажі з уже ненависними йогуртами. Сподіваємось, що цей невеликий список продуктів врятує не одну «солодкоїжку» в нелегкій боротьбі з зайвими грамами, яку вона неодмінно виграє
Чим б таким поласувати, аби не зашкодити фігурі?
Продукти, що допоможуть втамувати тягу до солодкого та не зашкодять фігурі:
Цукерки з фініків(360 ккал на 100 грамів) хоч і містять в своєму енергетичному складі немаленьку кількість вуглеводів, все-таки корисніші, аніж магазинні солодощі. Щоправда використовувати фініки в якості щоденного перекусу теж не варто.
Шоколад зі стевією (460 ккал на 100 грамів). Стевія - це доволі поширений цукровий замінник, який добувають з однойменної багаторічної рослини. В чому ж перевага такого шоколаду, спитаєте ви? Завдяки заміні звичного цукру його користь зростає в рази.
Злакові батончики (380 ккал на 100 грамів). Що зазвичай спадає на думку, коли хочеться швиденько перекусити? Правильно, батончики. Але оптимальним варіантом має бути злаковий виріб, в складі якого відсутні цукор та рослинні олії. Тому беремо на озброєння проти голоду лише корисні фітнес-батончики.
Зефір (300 ккал на 100 грамів). Якщо вживати ці солодощі, які знайомі кожному з дитинства з розумом, то ніякої шкоди фігурі вони не завдадуть.
Пастила (320 ккал на 100 грамів). Напевно, одним з найпопулярніших продуктів здорового харчування на даний момент є саме пастила. Якщо при її виготовлені використовувались лише натуральні яблука та відсутній цукор, вона стане прекрасним додатком до філіжанки ароматного чаю.
Мармелад (290 ккал на 100 грамів). От що-що, а цей смаколик є прекрасним винятком, адже смакувати ним можна навіть перебуваючи на найсуворіших дієтах. В чому ж його особливість? Своїми корисними властивостями мармелад завдячує пектину - це речовина, що допомагає знизити рівень холестерину в крові, а так також привести до норми метаболізм.
Сорбет (120 ккал на 100 грамів). Морозиво, яке виробляють з солодких фруктів може бути не лише смачним, але й корисним для здоров'я. І аби скуштувати його, не обов'язково бігти до першої ж крамниці, такі солодощі дуже легко зробити самому, в інтернеті ви зможете знайти не один десяток рецептів.
Желе (87 ккал на 100 грамів). Цей яскравий та ароматний десерт не містить жирів, а про калорійність можна узагалі не хвилюватись. Це робить його привабливим для тих, хто худне. Тим більш, основою желе є желатин - білок, який позитивно впливає на роботу наших суглобів і зв'язок.
Фруктові чипси (350 ккал на 100 грам). На противагу картопляним, ці чипси абсолютно корисні, в них відсутні барвники, канцерогени та консерванти. Процес виготовлення таких чипсів – засушування шматочків фруктів до хрусткого стану. Тому солодощі не лише смачні, але і корисні для здоров'я, адже корисні властивості зберігаються в первісному вигляді.
Цукати (220 ккал на 100 грам). Цукати, за своїм смаком та складом, можуть бути дуже схожими на фруктові чипси. Але якщо порівнювати солодкуватість, то перші однозначно виграють, адже їх готують завдяки виварюванню в цукровому сиропі, а лиш після цього відправляють висушуватись. Проте це ніяк не зашкодить вашому перекусу, також їх можна додавати в несолодку випічку, або ж використовувати як «прикрасу» для каш та сирних запіканок.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Бобові для прикорму дітей
Чому не можна проколювати вуха дівчаткам до 14 років?