Кажуть, що перше гранатове дерево посадила на Кіпрі сама богиня кохання Афродіта, і з того часу цей плід називають збудником бажань та «освіжувачем» почуттів. За легендою, богиня підземного царства Прозерпіна не покинула Плутона, що викрав її, тільки тому, що перед розставанням він дав їй скуштувати зерна граната, які були символом шлюбу. З того часу існує повір'я — якщо закохані з'їдять разом гранат, вони ніколи не розлучаться, а їхня любов буде вічною.
Крім того, величезна кількість гранатових зерен (613 штук у кожному плоді) натякає на жіночу родючість, тому їсти гранат на весіллі теж чудова традиція. Але не лише тому гранат потрапив до списку афродизіаків. У ньому багато калію, а цей мікроелемент відповідає за статеву функцію. Невипадково гранатовий сік називають любовним зіллям.
Богиня Афродіта подарувала людству розкішний подарунок, адже гранат — джерело жіночої краси та молодості. Для вечері при свічках чудово підійдуть салат «Гранатовий браслет», запечена риба з гранатом, гранатовий сорбе, варення із зернами гранату та насичене гранатове вино з вишуканим смаком.
Які страви з гранатом робите ви?
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чому не можна проколювати вуха дівчаткам до 14 років?
Поради батькам, як навчити дитину захищати себе від булінгу