Наші люди досі вірять у багато такого, що не є правдою.
соя
1. Міф: Азіати вживають у їжу велику кількість соєвих продуктів.
Правда: Середній рівень споживання соєвих продуктів у Китаї становить 10 грамів (близько двох чайних ложок) на день, а деяких районах Японії – до 60 грамів. Азіати вживають соєві продукти в невеликих кількостях, використовуючи їх як приправу, а не як замінники тваринних продуктів.
2. Міф: Сучасні продукти із сої так само корисні для здоров'я, як і соєві продукти, приготовані традиційними методами за допомогою квашення.
Правда: Більшість сучасних соєвих продуктів не піддається квашенню для нейтралізації токсинів, що містяться в соєвих бобах, а виробляється таким способом, що денатурує білки та збільшує вміст канцерогенів.
3. Міф: Можна отримувати вітамін В12 із ферментованих соєвих продуктів.
Правда: речовина, що міститься в соєвих продуктах, що нагадує вітамін В12, не може засвоюватися людським організмом; навпаки, вживання соєвих продуктів призводить до нестачі вітаміну В12.
4. Міф: Соєві продукти допомагають боротися із остеопорозом.
Правда: Вживання соєвих продуктів може призводити до дефіциту кальцію та вітаміну D, які необхідні для здоров'я кісткових тканин. В азійських країнах остеопорозу перешкоджають не соєві продукти, а кальцій з бульйонів, що готуються на основі кісток тварин, а також вітамін D, що міститься в морепродуктах, свинячому жирі та м'ясних субпродуктах.
5. Міф: Сучасні соєві продукти захищають від багатьох видів раку.
Правда: У доповіді, підготованій урядом Великобританії, було зроблено висновок про недостатність фактів, що підтверджують гіпотезу, що соєві продукти перешкоджають розвитку форм раку. Навпаки, вживання соєвих продуктів може спричинити збільшення ризику ракових захворювань.
А ви вживаєте сою?
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чому діти не сплять ночами?
Стать майбутньої дитини можна вирахувати за іменами батьків
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою