Саме в цей період українці масово квасять капусту. Як потім можна використати її сік?
квашена капуста
1. Сік капусти регенерує і заряджає. Щоранку на голодний шлунок випийте склянку соку квашеної капусти (називається ще розсолом). Він містить вітаміни, поживні речовини, має регенеруючу та тонізуючу дію. Розсіл багатий на клітковину, що сприяє дефекації. Він стимулює виведення токсинів із організму, тому дуже корисний після багатих святкових застіль.
2. Допомагає при м'язових спазмах. Якщо ви танцювали на Новий рік до упаду і у вас з'явилася м'язова лихоманка або спазми, сік свіжої капусти допоможе швидше відновитися. Це також допоможе після лижних або інших походів під час міні-канікул.
3. Лікує біль у горлі. Ви застудилися чи мучить біль у горлі? Розсіл швидко покращить ваш стан. Пийте сік квашеної капусти, який має цілющі властивості та допомагає у разі застуди чи грипу. З іншого боку, він зміцнює імунітет.
4. Надає смаку стравам. Якщо вам не подобається смак розсолу, використовуйте його при приготуванні страв. Ви можете приправити ним салати та соуси, можете додати його в супи чи овочі, які ви варите та готуєте у духовці. Розсіл надає додаткового аромату стравам.
А ви квасите капусту?
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Стать майбутньої дитини можна вирахувати за іменами батьків
Топ-3 речі з дитинства, які батькам варто зберегти на згадку своїм дітям
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою