Спадковість.Хвороби пов’язані з порушенням обміну речовин передаються у спадок, але однозначно підтвердити вам цей фактор зможуть лише фахівці.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фактори, які впливають на обмін речовинЇжа, як задоволення.Сніданок, обід, полуденок і вечеря не є такою вже складною системою, яка за умови повноцінного збалансованого харчування не залишить організм голодним. Перекушування при цьому треба виключити. Звичайно, спокуса з’їсти морозиво, шоколадку, цукерочку, сухарики або чіпси дуже велика. Але що ви хочете більше: задоволення від їжі, чи струнку фігуру?
Великі порції. Вживати їжу краще 4-5 разів на день і невеликими порціями. Не слід також замінювати кілька прийомів їжі одним, але більш вагомим. Якщо пропустили один із прийомів їжі, порція збільшуватися не повинна! Організм засвоїть тільки необхідну кількість калорій, решта осядуть в підшкірній жировій клітковині.
«Білий ворог».До «білих ворогів» відноситься не лише цукор, а й інші легкозасвоювані вуглеводи, що легко перемагають голод і так само легко трансформуються в жир. Якщо ви не можете повністю відмовитися від солодкого і цукру – перейдіть на цукрозамінник.
Гіподинамія.Для того аби організм почав спалювати жири - збільште навантаження. Відмовтесь від ліфту чи пройдіть на кілька зупинок більше.
Недосипання.Якщо вірити американським ученим, жінки, які сплять менше п’яти годин на добу, легко набирають зайву вагу. Якщо ви недосипаєте через перегляду телевізора, так як саме в нічний час йде ваша улюблена передача, то її можна просто поставити на запис або після переглянути в інтернеті, і відправлятися в теплу ліжечко до кольорових снів.
Психологічні причини.До психологічних причин відносяться проблеми, стреси, скандали, нерозв’язні ситуації і багато іншого, яке ми «заїдаємо» тонами солодощів.
Нагадуємо, раніше ми писали про
10 способів схуднути без дієт.