Вода з лимоном була оспівана популярним дієтологом Терезою Чонг. За її версією лимонний сік сприяє зниженню апетиту, володіє очисними властивостями, допомагає знизити рівень цукру в крові, запускає процес спалювання жирового прошарку. Однак, не всі здатні пити просто воду з лимонним соком. Як урізноманітнити напій? Детальніше читайте у "Країні Здоров'я".
Вода з лимоном + каєнський перець
Такий напій рекомендуємо пити вранці два рази в тиждень. За відгуками дуже добре стимулює травлення і виводить шлаки. Тепла вода, мінімум 2 кружечка лимона, каєнський перець (спочатку - на кінчику чайної ложки, потім доведи до половини ложки). Це напій з дієти Бейонсе, але та додавала в воду ще й кленовий сироп і, власне, харчувалася тиждень тільки таким лимонадом.
Вода з лимоном + імбир + мед
Тут все просто: в гарячу воду кладеш імбир (треш або ріжеш). Бери шматочок кореня до 1 см. Даєш настоятися 20-30 хвилин, а потім додаєш лимон і мед. Вранці, коли поспішаєш, можеш не чекати так довго, але вода з імбиром повинна охолонути перед додаванням меду і лимона. Вважається, що температура вище 50 ° С шкодить і меду, і лимону (його вітаміну С).
Вода з лимоном + імбир + м'ята
У цьому напої до зазначениї корисниї властивостей води з лимоном і імбиром додається все те, що ми отримуємо від м'яти: вона не тільки втамовує спрагу, але і розслабляє, допомагає відновити сили. Крім того, вона добре допомагає полегшити дихання при застуді, ефективна при мігрені. Чай з м'ятою корисний людям з серцево-судинними захворюваннями, він нормалізує тиск, сприяє нормальній роботі серця.
М'ята - дуже жіноча трава, чоловікам краще не давати цей чай: він має властивість знижувати рівень чоловічих гормонів в організмі. Завдяки цьому у жінок зменшується небажаний ріст волосся. Також м'ята допомагає зняти біль при місячних, регулює менструальний цикл, покращує стан під час клімаксу.
Вода з лимоном + лайм + полуниця
Тобі потрібно взяти 200 г полуниці, викласти її в міксер і залити 100 мл гарячої води. Збити і викласти в форму для льоду. Потім заморозити і додавати в воду з лимоном вже готовий полуничний лід. До речі, так можна готувати і будь-які інші ягоди.
Протипоказання, як завжди: алергія, запалений кишечник, подагра, біль у суглобах, проблеми з нирками.
Вода з лимоном + липа + зелений чай
Липа з зеленим чаєм - модний зараз напій. Рекомендуємо спробувати! Кілька квіток липи (4-5 штучок) залий 500 мл окропу. Накрий чимось чайник для заварювання, щоб вода лише злегка охолола. Через 10 хвилин додай 1 ч. ложку зеленого чаю і знову вкутай чайничок на 5 хвилин. У чай додай мед і лимон.
При хворобах нирок, шлунково-кишкового тракту, патологіях жовчного міхура рекомендують приймати по 2-3 склянки відвару в день. Зазвичай всі ці недуги призводять до появи зайвої ваги і надмірної набряклості, так що липовий чай для схуднення теж ефективний.