Поява зморшок на шкірі не завжди пов'язана з віковими змінами. Можна з упевненістю сказати, що зморшки обійдуть вас стороною на тривалий термін, якщо ви будете менше нервувати, ретельно захищати шкіру від дії сонячних променів і... перестанете їсти просмажене м'ясо. Детальніше читайте у "Країні Здоров'я".
Дотримуйтесь порад
1. Варене філе: риба, курка і свинина Додайте зелень і спеції в 0,5 л води. Накрийте кришкою і кип'ятіть на повільному вогні протягом 5 хвилин, після чого додайте м'ясо. Готуйте протягом ще п'яти хвилин. Для курки в якості приправи підійде подрібнений часник, імбир і лемонграсс; для риби - лавровий лист, гірчичне зерно і перець. Гвоздика, кріп, лавровий лист і шафран - для свинини.
2. Гасіть великими шматками: цей метод ідеально підходить для яловичини, баранини і свинини Вилийте яловичий або курячий бульйон в сковороду, потім додайте чотири часточки подрібненого часнику, лавровий лист, столову ложку свіжого чебрецю і половину столової ложки перцю. Помістіть м'ясо в бульйон, залишивши близько чверті його над бульйоном. Накрийте кришкою і готуйте при температурі 150 ° C близько 1-2 годин.
3. Варені овочі Киньте овочі в киплячу воду (одна хвилина для зелені, дві - для інших овочів), потім швидко перекладіть в холодну воду на той же час, який вони були в киплячій воді, після цього їх можна подавати на стіл.
4. Маринування м'яса Якщо ви все ще хочете гриль або барбекю, то залиште перед цим м'ясо в лимонному соці або в оцті на всю ніч.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чому діти не сплять ночами?
Стать майбутньої дитини можна вирахувати за іменами батьків
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою