Перебої в роботі серця, збій дихання та відчуття важкості в грудях - це все тахікардія. Чому виникає це захворювання? Детальніше читайте у "Країні Здоров'я".
Недостатність наднирників – це захворювання крім тахікардії характеризується слабким пульсом, слабкістю, підвищеною стомлюваністю, дратівливістю, інколи хвороба супроводжується блювотою, нудотою, диспепсією, зниженням ваги, порушення нюху, смаку.
Феохромоцитома – при пухлині надниркових залоз стрибки вироблення адреналіну також проявляються тахікардією, головними болями, перепадами артеріального тиску, підвищеним потовиділенням, нападами паніки, гніву, тремором, нудотою, безсонням.
Порушення вегетативної нервової системи – це емоційна тахікардія, яка буває у пацієнтів з неврозами, психозами та іншими захворюваннями нервової системи.
Ендокринні порушення – при підвищеному рівні гормонів щитовидної залози також з’являється нервозність, пітливість, зниження ваги при хорошому апетиті, тахікардія, пронос.
Діабетичний кетоацидоз – при цьому захворюванні відбувається порушення дихання, з’являється слабкий пульс, тахікардія, смак і запах фруктів у роті, слабкість, блювання, біль у животі – це небезпечний стан організму, коли людина може впасти в кому.
Анемія – однією з причин тахікардії у дорослих і дітей може бути знижений гемоглобін, крім того, для анемії характерна блідість шкірних покривів, задишка, слабкість.
Гіпоглікемія – при зниженому рівні цукру в крові спостерігається падіння температури тіла, частішає серцебиття, відбувається порушення свідомості, головний біль, двоїння в очах, підвищена пітливість, постійне відчуття голоду, нервозність.
Гіпонатріємія – при нестачі натрію в крові дуже рідко, але виникає і тахікардія, при цьому людина відчуває спрагу, нудоту, м’язові посмикування, можуть бути напади і дратівливість.