Чай з шипшиноюПлоди шипшини прокип'ятити 3-4 хвилини або настояти протягом ночі в термосі. Можна вживати як самостійний напій, у нього кисло-солодкий смак. Відвар шипшини корисно пити з медом. У плодах шипшини маса вітаміну С – важливою складовою, що піднімає імунітет.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Корисні властивості картоплі при лікуванніТрав'яний збірДозволяє підняти імунітет і надати загальнозміцнюючу дію на весь організм. Береться суничне листя, квіти аптечної ромашки, перемішуються в рівних частинах в скляній банці. Одна ст.л. заварюється 250мл кип'ятку, через 15-20 хвилин проціджувається. Пити замість чаю.
Настоянка горобиниДві ст.л. сушених ягід горобини заварюються в напівлітрі кип'ятку і наполягають протягом 15-20 хвилин. Після проціджуваються і приймаються по половині ст. 4 рази на день. Для поліпшення смаку можна вживати з медом.
Фруктова сумішПівкіло журавлини змолоти із стаканом волоських горіхів, додати 4 зелених яблука, які дрібно нарізувати, додати півстакана води і до півкіло цукру. Перемішати і довести до кипіння, постійно помішуючи. Потім викласти в скляну банку. Щоб підняти рівень захисних сил, з'їдати по 1ст.л. двічі в день як десерт до чаю.
Суміш для зміцнення захисних силСприяє підняттю імунітету народними засобами. Необхідно 500 гр меду розтопити на водяній бані, додати 250г вершкового масла, подрібнену траву деревію і квіти звіробою – по половині стакана, стакан подрібнених плодів шипшини. Протягом години склад необхідно ретельно перемішувати дерев'яною лопаткою. Застосовувати у разі простуди, грипу по 1ст.л. раз в год.
Нагадуємо, раніше ми писали про те
що шкодить вашому імунітету.