1. Плекайте хороші відносини з людьми навкруги. На робочому місці, чи це виробництво, чи сфера обслуговування, торгівля або ще десь — у більшості випадків вам доводиться мати справу з людьми. Досягнення гармонії з оточуючими просто необхідність для успішної роботи.
2. Обладнайте ваше робоче місце максимально комфортно. Після знаходження спільної мови з колективом можна подумати і про своє робоче місце. Постарайтеся створити обстанову, що допомагає по-справжньому заспокоїтися і зосередитися на своїй роботі. Можливо, потрібен невеликий ремонт: поміняти колір шпалер, освітлення, забезпечити звукоізоляцію в приміщенні, обзавестися необхідною побутовою або оргтехнікою тощо.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Які звички є у щасливих людей3. Будьте цілеспрямованими і працьовитими. Не бійтеся «засукати рукава», тобто виконувати важку роботу. Багато великих людей, перш ніж стати видатними, багато трудилися. Як кажуть, «під лежачий камінь вода не тече».
4. Замість самореклами підвищуйте свій професіоналізм. Деякі працівники намагаються показати себе перед начальством, продемонструвати свої здатності та здібності, або постійно натякають директору про підвищення своєї посади чи збільшення зарплати. Така легковажна поведінка підлеглих часто дратує начальника, і зовсім не сприяє їх кар'єрному зростанню.
З іншого боку, якщо керівник бачить, що співробітник успішно розвивається на своїй посаді, професійно зростає і удосконалює навички, то він природно буде радий підвищити вас на посаді або збільшити вашу зарплату.
5. Максимально ясно усвідомте кінцевий вигляд своєї праці. Перш ніж приступити до виконання якого-небудь завдання або проекту, спробуйте уявити, що в кінцевому рахунку має вийти. Не варто працювати заради роботи. Потрібно прагнути високої ефективності. Навчіться мислити широко. За допомогою свого логічного мислення уявіть, яким буде результат початої робити, які наслідки вона може мати.