Повага
Яким би дивним не здавався співрозмовник, як би безглуздо він не був одягнений, які б недоладності не говорив, варто проявити до нього повагу. Він може бути не схожий на тих персонажів, до яких ви звикли, але, погодьтеся: з першого погляду ви нізащо не зможете визначити його справжню цінність. І тому - будьте ввічливі і ввічливі з усіма!
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чотири правила щастя від Елізабет ГілбертРозуміння потреб
Є приказка, що, мовляв, треба поступати з людиною так, як ви хотіли б, щоб чинили з вами. Вона не зовсім коректна. Ось, наприклад, ви любите перебувати в центрі уваги, а ваш співрозмовник, навпаки, воліє сидіти тихенько в куточку. Вам подобається, коли хвалять ваші кулінарні здібності, а ваша візаві терпіти не може розмов про кухню. Враховуйте бажання свого співбесідника - і ставитеся до нього так, як він того хоче. І тоді симпатія вам забезпечена!
Баланс слів і мовчання
Люди люблять поговорити про себе, і ви не виняток. Але особа, яка не закриває рота, трохи цураються: безперервна балаканина, навіть у справі, навіть дуже розумна, стомлює. До речі, точно так само, як і гробове мовчання.
Акцент на свою успішність
Ви намагаєтеся справити враження і навмисно розповідаєте про свої успіхи - в кар'єрі, особистому житті, вихованні дітей. Знайте, що дуже небагато людей можуть не скотитися в звичайні хвастощі, а хвальків не дуже полюбляють. Не старайтесь справити сприятливе враження.