Якщо ти відчуваєш себе злегка здивованою, коли намагаєшся розібратися, перебуваєш у нього у "френдзоні" або все ж в "зоні побачень", то ти не самотня: 69% молодих людей відчувають приблизно те ж.
Нове дослідження, опубліковане виданням USA Today, показало, що 2647 вільних чоловіків і жінок у віці від 18 до 59 років, часто не можуть розібратися - йдуть вони на романтичне побачення або на дружню зустріч.
Так чому ж ми настільки обізнані в сферах астрономії і фінансів, але не можемо визначити характер спілкування з вподобаним хлопцем? Експерт з міжнародних відносин Айзек МакКіммі пояснює це тим, що знайомство і подальший розвиток відносин набуло більш, ніж неформальний характер.
"Раніше треба було заздалегідь зателефонувати людині і попросити про зустріч з нею або навіть отримати дозвіл у батьків об'єкта симпатії, а тепер досить смски або короткого повідомлення на фейсбуці. Побачення стали такими неформальними, що можуть бути як запрошенням на чашку кави, так і вишуканою вечерею", - говорить він.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Топ-5 питань, які не варто задавати на початку стосунків"Намагайся йти на цю зустріч без якихось очікувань і просто спостерігай за тим, як все піде. Якщо ти добре провела час, не полінуйся відправити хлопцеві подячне повідомлення, в якому дай зрозуміти, що із задоволенням побачишся з ним ще раз. Якщо хлопець тут же організовує повторну зустріч, можеш бути впевнена - це було 100% побачення. Ну а якщо він не дуже надихнувся твоїм смс, то, швидше за все, навряд чи відчуває до тебе щось крім дружніх емоцій", - каже МакКіммі.
У цьому є і певна вигода для тебе - не плануючи і не чекаючи від зустрічі дуже багато чого, ти зможеш розслабитися, бути собою і адекватно оцінювати здібності та якості свого кавалера. Нам здається це здоровою думкою, тому радимо тобі більше ходити на зустрічі, а не на побачення і вже потім розвивати відносини в бажаному руслі.