1. Презирливе відношення. Здається абсурдним, адже як такі відносини взагалі можуть початися? Ан-ні, можуть. Спочатку люди можуть бути засліплені закоханістю і пристрастю, але коли починають вирішувати сімейні питання, то в їх спілкуванні може з'являтися презирство, сарказм, звинувачення. Все це заважає створити близькі стосунки, і від цього немає шляху назад.
2. Марні сварки. Коли кожен вважає, що він має рацію, не хоче навіть вислухати точку зору іншого і об'єктивно подивитися на факти. Такі люди не вміють слухати, прощати і обговорювати проблеми - логічно, що вони ніколи і не вирішаться.
3. Хронічна невірність. У більшості відносин трапляються зради - будь то емоційна або фізична зрада, інтрижка. Але багато пар можуть пережити це, якщо зрадник чесний і готовий виправитися. Але якщо зради повторюються знову і знову, сподіватися нема на що.
4. Коли один з партнерів зберігає секрети про те, де проводить час. Проводити час по-окремо важливо, але це не повинно бути таємницею. Є різниця між приватних даних і секретністю. Занадто багато секретів один від одного віддаляють людей, і навпаки.
5. Коли один партнер відштовхує іншого. Можливо, це його стиль поведінки, коли він не відкриває своїх почуттів, і навіть закривається, займається сексом чисто механічно і не проявляє ніякої ініціативи. Все це негативно впливає на самооцінку іншого і руйнує стосунки.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 ознак того, що чоловік не серйозно до тебе ставиться6. Коли один з партнерів - самозакоханий нарцис. Ознаки поведінки схожі на перераховані вище в 6 пункті. Коли людина любить отримувати, але не давати, і при будь-якому зручному випадку може ще звинувачувати іншого в своїх нещастях.
7. Ви не можете відкритися один одному. У відносинах люди повинні відчувати себе вільно, щоб поділитися проблемами і переживаннями. Інакше з'являється розчарування і безглуздість відносин.
За матеріалами: HeadInsider