Якщо вас хоча б один раз, хоч на хвилинку відвідувала думка про те, як сильно ви втомлюєтеся на роботі або, більше того, як все дістало, то будьте впевнені: це вірна ознака того, що пора міняти робоче середовище. Детальніше читайте у "Країні Здоров'я".
Задумайтесь, чи підходить вам така робота?
1. Ненависть до роботи. Одна з найбільш очевидних причин, по якій слід якомога швидше змінювати свою роботу. Один відомий чоловік говорив, що робота як любов, знайти ту саму, яка буде приносити щастя, дуже важко. Для початку чітко позначте фактори, які впливають на ваше негативне ставлення до роботи. Далі поміркуйте над тим, що могло б вам підійти, хоча б на перший погляд. Придумали? Дотримуйтесь цього шляху!
2. Робота, як протиріччя власних цінностей та індивідуальних якостей. Якщо ви вважаєте, що на даному робочому місці помітно принижуются ваші інтереси і бажання, то негайно біжіть з цього місця. Життя занадто коротке, щоб ділитися ним там, де вас не цінують в повній мірі.
3. Бажання підвищити статус. Занадто тривале перебування на місці тягне за собою негативний вплив на рівень і якість як вашої мотивації, так і самозадоволення. Перегляньте пріоритети і йдіть тільки вгору.
4. Нестерпна робоча атмосфера. Якщо ваші відносини складаються не кращим чином як з колегами, так і з начальством, то повірте, немає ніяких причин терпіти це. Стреси робочого характеру в першу чергу негативно вплинуть на вашу продуктивність, а вже після на здоров'я.
5. Не влаштовує графік. Зручність і розумність вашого графіка безпосередньо впливає на стан вашого здоров'я і емоційного тонусу. Якщо у вас не вистачає часу на сім'ю, сон або неформальний відпочинок, то слід якомога швидше зайнятися пошуком робочих альтернатив.
6. Виснаження на грунті втоми. Втома після роботи - явище звичайне. Але якщо така втома знаходить хронічний характер, то слід задуматися знову- таки про здоров'я. Згодом моральний дискомфорт обов'язково переросте в фізичний. Робіть висновки.