Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


8 типів зрад, що можуть зруйнувати стосунки швидше за адюльтер

10:26, 29 Лип 2016 · Категорія: Психологія · Переглядів 2661 · 

Стосунки двох, а тим більше в шлюбі – це завжди важко. Але є очевидні речі, які сигналізують про проблеми і вказують на те, що партнери мають різне значення одне для одного. Існує багато різних типів поведінки, які є зрадою по відношенню до ваших стосунків. Ось 8 інших способів зраджувати свого партнера і ваші відносини, які є, настільки ж руйнівними, якщо не більше, ніж фізичний обман.

587ff15245.jpg (35.7 Kb)



Встановлення ваших бажань і потреб вище партнера.
Нормальні стосунки чоловіка та жінки містяться на партнерських засадах. Але думка психологів така, що кохання завжди ставить іншу людину на перше місце. Тобто якщо ви готові прийняти бажання та потреби своєї другої половинки вище за свої, то це є ознакою кохання.

Коли ж відбувається навпаки, і свої проблеми завжди на першому місці, то відносини починають згасати. Згодом, втративши фокус на партнері і тільки зосередивши увагу на собі, означатиме катастрофу для відносин – особливо, якщо ваш партнер як і раніше покладає ваші потреби вище своїх власних. Це є живильним середовищем для образ.

Зважайте на це! Кохати когось – це не лише гарні слова, це переконливі дії!

Прийняття свого партнера, як належне.
Коли ви в стосунках тривалий час, то ви перестаєте думати про партнера, як про щось особливе у вашому житті. Поступово ви припиняєте бути романтиком, перестаєте говорити про кохання та сприймаєте ваші стосунки, як належне.

Партнер в такій ситуації відчуває себе недооціненим. Якщо ви не визнаєте і не цінуєте внесок вашого партнера у ваше життя, то ви в кінцевому підсумку дістанетесь межі, коли просто матимете сусіда по кімнаті, а не коханого. Це зрада, що набирає швидкість з плином часу. Інший партнер починає почувати перевантаження, недооцінення, а це породжує почуття образи.
Витратьте час, щоб пам'ятати кожного дня, чому ви любите свого партнера!
ffff86583719.jpg (21.11 Kb)

Емоційна зрада.
Тут піде мова про емоційні відносини з протилежною статтю. Часто трапляється так, що в родині з’являються друзі, в одного з партнерів іншої статі, з якими емоційний зв’язок набагато сильніший. З ними можна поділитися тим, що не довіриш своєму коханому. І це висмоктує енергію з основних стосунків, призводить до ревнощів та руйнує відносини ще швидше ніж фізична зрада. Тому перш ніж глибоко довіритись комусь, а не партнеру, переконайтесь, що це не завдасть шкоди вашим відносинам, а вдома всі оповиті вашою турботою.

Позбавлення партнера підтримки.
Ви завжди повинні ставати на захист своєї коханої людини. Не має значення, чи це ваша мати, або близькі родичі. Те, що вашого партнера сприймають неналежним чином у вашій родині – лише ваша відповідальність. Ви б не дозволили комусь уїдливо говорити про своїх дітей, так чому б вам не вирішити це і стосовно вашого партнера?

Поза сім’єю таке теж трапляється: друзі намагаються скаржитися на своїх дружин чи чоловіків, вишукуючи одночасно недолiки у вашій половинці. Ви повинні встати на захист вашого партнера, і бути єдиним фронтом з ним проти решти світу.

Це тип зради своєму партнерові, що більшість людей не визнають. Але, дозволяючи людям говорити погано про свого партнера, ви стаєте співучасником у злочині, і це те, що буде руйнувати ваші відносини.

Брехня своєму партнеру навіть про дурниці.
Брехати комусь, особливо тому, хто поруч, це основне порушення правил партнерських стосунків. Брехня ніколи не буває доброю справою. Коли ваш партнер викриває вашу брехню, його довіра до вас руйнується, а відновити її дуже важко. Навіть такі дрібниці, як посиденьки з друзями або лазерна епіляція в салоні – не повинні утаємничуватись. Ідеальні відносини будуються на довірі, взаємній повазі та особистій свободі. І в той час, коли свобода вибору є життєво важливим аспектом будь-якого здорового і чесного союзу, обман є третьою стороною, яка ніколи не повинна бути присутньою у відносинах.

Використання недоліків вашого партнера, як засіб маніпулювання.
Є багато видів зловживань для контролю інших людей, але найбільш вправні маніпулятори користуються саме недоліками та незахищеністю своїх партнерів. Володіючи повною інформацією про свою кохану людину, завжди можна використати її проти неї. Особливо почуття провини може стати самим потужним важелем впливу. Маніпулятори завжди говорять: «ти вже так робив(ла), в тебе нічого не вийшло, а я тобі казав». Таке руйнування стосунків буде дуже швидким, бо дорікання та постійна критика недоречні.

Емоційне віддалення.
Над любими стосунками треба працювати. Спілкування, проведені разом цікаві моменти, відпочинок та просто перегляд улюбленого кінофільму – це підживлення вашого емоційного єднання в родині. Зневага свого партнера – перший крок до віддалення. Коли ви ставите вище час зі своїми колегами та друзями, ніж зі своїм партнером, то це може привести до кінця відносин. Через таку зраду ваша кохана людина почуватиме себе знехтуваною та впродовж короткого періоду почне шукати того, хто буде з нею ближче ніж ви, хай навіть і не іншого партнера. Але ваші стосунки будуть на межі.
4d7920eab3d2.jpg (19.37 Kb)

Тиск на вашого партнера з бажанням змінити його.
Вам потрібно зрозуміти: ви разом з тим, ким він є, а не з тим, ким він може бути. Курці знають, що їх звичка дуже шкідлива, але не кидають палити. Також гладкі люди знають, що треба схуднути задля свого здоров’я, але роблять це лише тоді, коли повністю до цього готові. Єдиним виходом в обох випадках є рішучі дії за своїм бажанням, а не за примусом когось поруч.

Ви не можете змінити когось. «Мій партнер був би ідеальним, якби він просто слухав краще / допомагав мені / мав інші політичні погляди!» Це проста правда життя – ви можете змінити тільки себе! Здорова комунікація і компроміс повинні бути основою відносин. Це дозволить людям робити поступові зміни в собі, якщо вони цього хочуть. А якщо ви хочете змінити когось, то більш за все лише з егоїстичних причин.



ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:





Підписатись не коментуючи
E-mail:
 Додавання коментаря:
Ім'я:
Пароль: (якщо зареєстрований)
Email: (обов'язково!)

теги форматування

додати смайли
Підписатись на коментарі по e-mail
 

Пропонуємо переглянути наше відео





Останні новини

8:30
Фізичні навантаження змушують людину забути про гроші
21:30
Вчені пояснили, як прокидатися з хорошим настроєм
8:30
Чому всі намагаються заїсти стрес
23:30
5 порад, як знизити рівень гормону стресу
6:30
Щоденні звички, котрі провокують стрес
8:30
Названо 5 найбільш стресових професій
1:20
Вчені пояснили, як лікувати синдром хронічної втоми
22:30
Причини виникнення зимової депресії
1:20
Психологічна проблема, яка заважає схуднути
1:20
Як під час сну мозок перебирає спогади людини
8:30
Думки, котрі допоможуть впоратися зі стресом
10:30
Метод заспокоїти нерви через розслаблення м'язів
8:30
Синдроми біполярного розладу, котрі воліють не помічати
12:30
Агресивні люди помирають швидше за спокійних
23:30
Причини, через які людина пітніє під час стресу
22:30
Як позбутися стресу за 15 хвилин
21:30
8 порад, які допоможуть змінити ставлення до ситуації
8:30
Причина, через яку люди гризуть нігті
6:30
Тьмяне світло вночі може призвести до депресії
7:30
Вчені довели, що депресія пришвидшує старіння
9:30
Вчені: Більше задоволення людині приносять не придбання, а враження
10:30
7 найбільших залежностей сучасної людини
15:30
Згорблена постава може викликати депресію
1:20
Названо звуки, які позитивно впливають на психіку
9:30
Якщо довго дивитися в дзеркало, можна отримати депресію
13:30
Емоції здатні викликати хронічний біль
10:30
Вчені: Навіть мінімальний стрес може призвести до смерті
7:30
Вчені пояснили, чому люди грають у комп'ютерні ігри
17:30
Три кроки для очищення від негативної енергії
13:30
Алкоголізм та залежність від соцмереж визнали однаковими
12:30
Простий спосіб підняти собі настрій
9:30
7 порад для того, щоб стати щасливим
22:30
Вчені назвали їжу, яка викликає депресію
23:30
Британські вчені: Оптимісти хворіють набагато рідше
17:30
Три кроки, які припинять панічну атаку
12:13
Вчені пояснили осінню дипресію
22:30
Психологічний метод, як кинути курити
19:30
Небезпека, котру несе з собою хронічна втома
19:30
4 способи підтримати свій мозок
8:30
5 порад, які допоможуть розслабитися
Здоров'я в соцмережах: