1. У щасливих стосунках партнери вгадують думки і передбачають бажання один одного.
"Він розуміє мене з півслова. Я відчуваю його навіть на відстані. Між нами ніби телепатичний зв'язок". Коли партнери щойно закохалися або довго живуть разом, вони дійсно налаштовуються один на одного. Але думка про те, що хтось має вгадувати сенс наших слів і вчинків, веде до розчарування і відриву від реальності.
Невипадково віра в те, що інша людина знає наші таємні думки і спілкується з нами за допомогою таємних знаків, часто супроводжує психічні розлади. Наприклад, люди, які страждають на шизофренію, можуть вибудовувати уявні стосунки з малознайомими людьми: чекати від них послань, вказівок і захисту.
2. У щасливих стосунках не буває конфліктів.
Моменти непорозуміння трапляються у всіх. Як би ви не ладнали між собою, все одно будуть казуси. Деякі пари настільки вірять в те, що щастя є несумісним зі сварками, що намагаються під будь-яким приводом уникнути їх. В результаті "в тихому болоті" накопичуються претензії, які рано чи пізно прориваються назовні.
3. Щасливі відносини завжди залишаються такими ж, як у медовий місяць.
Щоб бути здоровими і міцними, стосунки мають розвиватися. Кожен з нас протягом життя переживає внутрішні зміни, кризи, змінює свої погляди і пріоритети. Вважати, що стосунки повинні завжди залишатися такими, як на самому початку, - значить заперечувати саму мінливість нашої натури.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чоловіка для щастя не потрібна жінка4. Щасливі пари проводять весь час разом. Закоханим ніколи не набридає компанія один одного.
Партнерам важливо проводити час разом, аби краще розуміти один одного, підтримувати теплоту і прихильність. Але в той же час у кожного з нас є свої інтереси; всім потрібен час для себе. Прагнення ділити все на двох може привести до взаємного роздратування і віддалення.
5. Якщо над стосунками потрібно "працювати", значить, з ними щось не так.
Одна з найпоширеніших помилок - гармонійні відносини мають розвиватися гладко. Як тільки в парі виникають сварки і образи, це нібито говорить про те, що партнери спочатку зробили неправильний вибір. Але ніякі стосунки не можуть з самого початку бути ідеальними. Як і в житті в цілому, в стосунках ми йдемо шляхом проб і помилок. Якщо перша ж серйозна розбіжність змушує одного з партнерів сумніватися в своєму виборі, йому варто задуматися про те, чи готовий він до серйозних стосунків взагалі.