Згідно з дослідженнями, інтроверти частіше прислухаються до внутрішніх сигналів, які допомагають запобігти переїданню, в той час, як екстраверти більш чутливі до зовнішніх сигналів. Вчені з Cornell Food and Brand Lab провели експеримент, в ході якого дітям дозволили самостійно визначати порцію свого сніданку. Як результат, екстраверти наповнили свої тарілки їжею на 33% більше інтровертів. Вони покладалися на обсяг тарілки, а не на свої відчуття (наскільки я голодний?).
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чотири причини закохатися у старшого чоловікаЗа даними дослідження, опублікованому в науковому журналі SLEEP, екстраверти - це люди, які перебувають в постійному русі, тому вони найчастіше жертвують сном заради нових соціальних зв'язків. Вся справа не стільки в частоті "тусовок", скільки в особистісних рисах. Мабуть, одні і ті ж ділянки мозку змушують їх бути в повній бойовій готовності, а на наступний день відчувати себе розбитими і втомленими. А у інтровертів є імунітет до цього: вони спочатку мають високий рівень активності кори головного мозку, тому збудження, яке відбувається в цих частинах мозку, не залежить від соціальної ситуації.
Саме цей високий рівень активності мозку робить інтровертів гіперчутливими до зовнішніх подразників, таких як пам'ятки і звуки (ймовірно, саме тому вони відчувають себе пригніченими в певних ситуаціях). Але ця сама чутливість може бути корисна. Ти краще розумієш свої фізіологічні та психологічні потреби, тому тобі легше вибрати спеціальність, знайти хобі і т.д.