Правило №1 Ні в якому разі не замикайтеся в собі, навпаки, намагайтеся брати активну участь в суспільному житті і приймати допомогу від близьких людей та знайомих, вона може бути корисною.
Правило №2Спробуйте знайти цікаве заняття, яке захопить вас і буде приносити тільки приємні емоції. Гарний настрій і отримується під час занять задоволення допоможуть відновити постраждалу психіку і забути про пережиті події.
Правило № 3Не стримуйте емоції, їм необхідний вихід. Так що якщо вам хочеться плакати, кричати і проявляти гнів, то робіть це. Щоб виплеснути все негативне, можна придбати і бити грушу, записатися на боротьбу або в тренажерний зал.
Правило №4 Досвідчені психологи активно використовують вправи, і в даному випадку найбільш ефективним буде відтворення в пам'яті подій, що спровокували травму. Здавалося б, це, навпаки, може викликати ще більші страждання, але насправді деколи неадекватна реакція психіки пов'язана якраз з блокуванням свідомості або певних почуттів, що виникли у важкій ситуації. Так що постарайтеся згадати все, що відбулося в деталях. Почніть з самого початку і поступово підходите до конкретної події, яке заподіює вам біль.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: -Що старить жінку?