Неурівноважений ритм життя, великі обсяги роботи які ну от просто терміново потрібно виконати і часу на це вдень не вистачає, цікава телепередача о першій ночі - і так ми живемо щодня. А потім жаліємось що у нас безсоння. Методи боротьби з безсонням читайте у "Країні здоров'я".
1. Намагайтесь за годину до сну нічого не читати і не переглядати телепередач. Цікава книга або ж хвилюючий фільм змушувають мозок напружуватись та працювати понаднормово, заважаючи вам заснути.
2. Внормуйте свій "сонний" графік. Лягайте спати не тоді коли пора бо діткам колискову о тій пор співатимуть а коли ви відчєте потребу. Але намагайтесь коригувати себе - лягати о 3 ранку виключно через вимогу організму якщо прокидатись потрібно о шостій - нерозумно.
3. Зменшіть активність у другій половині вечора. Наагайтесь не думати про проблеми або планувати діяльність на завтра.
4. Якщо ви цікавитеся східною медициною то варто повиконувати дихальні вправи - вони допоможуть вам заснути.
5. Ліжко - це атрибут для сну. Для відпочинку після роботи використовуйте диван. Виробіть собі за звичку - у ліжку лише спати!
6. Правильне харчування - запорука гарного сну. Тому не навантажуйте організм важкою їжею, випийте перед сном тепле молоко з медом.
7. Спробуйте послухати приємну музику перед сном. Зрештою, науковці довели що класична музика допомагає заснути - тому вмикайте і насолоджуйтесь!
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
7 ознак, що дитина не висипається
Що не можна забороняти дітям?
Салат з крабовими паличками, сиром і помідорами
Класичний чізкейк з мандаринами: зможе приготувати кожен