1. Спіть багато.У кожного з нас є своя норма сну, однак вважати себе Наполеоном та спати по 4 чи навіть 6 годин - замало кожному організму. Інакше вас переслідуватиме психоемоційне напруження та стреси. Спіть у прохолодній кімнаті і намагайтесь спланувати день так аби у будні та вихідні ви мали однакову кількість годин на сон.
2. Раціональне харчування.Якщо ви не займаєтеся тяжкою фізичною працею, вам цілком достатньо 1500—2000 кілокалорій на день. Тим самим ви влаштуєте розвантаження своїм клітинам і підтримаєте їхню активність. Також фахівці радять харчуватись тими продуктами які вирощені у вашому регіоні.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Довголіття за китайською медициною3. Заряджайтеся енергією від природи. Для здоров’я краще жити в умовах сільської місцевості, де людина почувається розкутішою. На природу, коли це відповідає внутрішньому світу, тягне за будь-якого віку. На довголіття також позитивно впливають гірські умови.
4. Гармонія в усьому.Сприймайте усі зміни у житті спокійно та без нервів. Більше часу намагайтесь проводити не на самоті а з родиною.
5. Геть депресію.Різні форми депресії послаблюють життєву енергію, змінюють апетит і сон, знижують концентрацію уваги й пам’ять. На тлі депресії частіше виникають захворювання, перебіг наявних хвороб погіршується. Найважливішим для активного довголіття є позитивний погляд на життя, літні люди повинні дарувати його всім і отримувати його від інших, що найліпше збалансує всі нервові й фізіологічні процеси.