Дуже часто люди стикаються з негативом у соціальних мережах. Психологи вважають, що хейтери можуть навіть довести користувача соціальної мережі до депресії. Детальніше - читайте у "Країні здоров'я".
Негативні коментарі у соцмережах рйнують психіку
Дослідженнями в цій галузі займалися вчені з Університету Піттсбурга. Вони задіяли у своїх випробуваннях +1179 молодих людей, вік яких варіювався від 18 до 30 років. Добровольцям необхідно було оцінити, який відсоток взаємодій в соціальній мережі є позитивним. Після цього вчені дали їм пройти анкети, щоб встановити, як часто ці люди страждають від депресії.
Виявилося, що спілкування в соціальних мережах не завжди радісне. У деяких воно може викликати психологічний дискомфорт. В окремих випадках воно навіть провокує виникнення депресії, хоча кількість позитивних зв'язків не така вже й маленька.
Таким чином, негативні коментарі в соцмережах на кожні 10% збільшують ризик депресії на одну п'яту. Причому наявність позитивних коментарів не скасовує число неприємних і рівень їхніх впливів. А ще досить часто люди відчувають себе пригнічено, коли хтось інший публікує яскраві епізоди зі свого життя.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Шкідливі гігієнічні звички, до яких ми привчаємо дітей
Чому діти не сплять ночами?
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою