Міжнародна група вчених із США і Гонконгу провели дослідження потенціалу ділових людей та впливу їх зайнятості на рішення, що приймаються. Статтю про результати відповідного дослідження опублікував наукове видання Medical News Today.
На думку експертів, залученість в ділові процеси, роботу, або навчання допомагає приймати більш зважені рішення.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Надмірна робота шкодить жіночому здоров'юВ ході роботи співробітники філадельфійського Університету Темпл у Пенсільванії і Гонконзького університету науки і технологій провели ряд експериментів із залученням волонтерів. Добровольці докладно розповіли про вплив їх зайнятості на рішення, що приймаються. Перша половина учасників дослідження згадувала всі справи протягом дня, якими їм доводилося займатися. Решта 50% не отримували ніяких завдань. Після опитування всі добровольці повинні були вирішити ряд питань, з якими будь-яка людина стикається зазвичай щодня. Серед них були найрізноманітніші завдання, від фізичних вправ, до фінансових розрахунків.
Найуспішнішими у визначенні вдалих рішень виявилися учасники першої групи, зайняті весь час ходу експерименту. Нічим не зайняті люди, як виявилося, не настільки успішно приймають здорові рішення. Причиною тому вчені вважають те, що відчуття зайнятості покращує самооцінку і додає людині відчуття власної значущості. При цьому вчені нагадали, що в поєднанні з тимчасовими обмеженнями зайнятість може привести до стресів.