Під час панічних атак людина відчуває аномальну тривогу.
Панічні атаки
Сприяти появі панічних атак може середовище, яке є тригером неспокійних думок та хвилювання. Комусь для цього потрібно опинитися в багатолюдному місці, хтось може почати панікувати, лежачи у своєму ліжку. У подібних обставинах тяжке переживання ускладнюється тим, що в організмі відбувається викид великої кількості адреналіну.
Панічна атака - це напад тривоги, що проявляється вегетивними змінами: запаморочення, раптовий страх смерті, пришвидшене серцебиття, сильне потовиділення.
Після нападу панічної атаки можуть виникати підвищена тривожність, порушення сну, тяжкість у грудях.
Одним із способів справлятися з подібними станами є спокійне ставлення до їхньої наявності. Важливо визнати: так, напади паніки бувають, але вони досить швидко минають і не є смертельними.
Під час панічної атаки треба розуміти, що це короткочасний стан. Адреналін швидко розпадається в організмі, симптоми проходять через 3-5 хвилин.
Щоб не страждати від панічних атак, необхідно загалом справлятися з тривожністю, вчитися правильно осмислювати та сприймати стресові події (для цього важливо відвідувати лікаря). Також важливо володіти якоюсь дихальною вправою, це добре допомагає знижувати напруження неприємних відчуттів, того ж страху.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Бобові для прикорму дітей
Чому не можна проколювати вуха дівчаткам до 14 років?