при тривожному стані зберігається інтерес до життя, але людина подумки накручує себе та викликає сильну напругу, нервозність.
Тривожність та депресія
Для тривожного розладу властива метушлива і схвильована поведінка з вираженим занепокоєнням, тоді як депресія робить людину апатичною, відстороненою, байдужою.
При тривожному розладі людина зазвичай дуже напружена і схвильована. Вона завжди неспокійна і метушлива. При депресії виникає апатія, коли пацієнт нічого не хоче робити. Зазвичай це дуже млявий та пасивний стан.
Також ці стани відрізняються тим, як людина мислить. При підвищеній тривожності у людини може виникати цілий потік думок, проте вона не може обмірковувати кожну з них спокійно та розважливо до кінця. У свою чергу люди з депресією перестають про щось міркувати: вони на перший погляд думають, але про що конкретно, сказати не можуть, їхнє мислення ніби завмирає.
Крім того, при депресії критично знижується вітальність, тобто згасає інтерес до життя. Коли виникає тривожний розлад, цього не відбувається хоча якість життя через постійну напругу і страх може сильно знижуватися.
При тривозі людині складно сконцентруватися через велику кількість думок та внутрішнє занепокоєння.
Обидва порушення потребують лікування.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Дитячі щедрівки і посівалки на Маланки і Василя
Чи можна дітям купатися в ополонці на Водохреща?
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою