Звісно, тут мова йде не про професію військового, а про мирні часи.
водій автобуса
1. Водій громадського транспорту - професія, яка має своє «підводне каміння». Шофер має бути акуратним і уважним на дорозі плюс він несе відповідальність за життя пасажирів. До невисокої зарплатні «бонусом» йдуть проблеми зі здоров'ям через сидячий спосіб життя, а також конфліктні пасажири.
2. Диспетчер аеропорту – складна, відповідальна та стресова спеціальність. Займаючись регулюванням повітряного транспорту, авіадиспетчер відповідає за життя тисяч людей. Навіть невелика помилка може призвести до катастрофи.
3. У цій же сфері працюють пілоти цивільної авіації. Від них залежить життя пасажирів, і часто льотчики працюють у непростих кліматичних умовах. Через негоду виникають складності із приземленням, а сильна гроза може пошкодити двигуни.
4. Соціальні працівники. Робота з людьми, особливо з категорії проблемних та малозабезпечених громадян, несе в собі величезне психологічне навантаження. Вислухати, вникнути у проблеми інших людей та надати посильну допомогу – обов'язок соціального працівника. Постійно зіштовхуючись із чужою бідою, мимоволі пропускаєш негатив через себе. Тому соціальний працівник – це не просто професія, а справжнє покликання.
5. Вчителі. Для роботи з дітьми потрібні любов, терпіння та міцні нерви. Сучасні школярі люблять перевіряти своїх викладачів «на міцність». Молоді особи, що не сформувалися, перевіряють межі дозволеного і тільки вчаться життя в соціумі. Крім викладацької діяльності вчителі мають багато роботи з документами.