1. Всьому виною гормони.Гормон мужності - тестостерон. Саме він робить чоловіка чоловіком. Ця речовина відповідає за формування первинних і вторинних чоловічих статевих ознак, впливає на сексуальну поведінку, фізичний розвиток. Але саме тестостерон робить чоловіка агресивним. Максимальна кількість гормону, що секретується приблизно до сорока років. Саме в цей період з чоловіками частіше трапляються нещасні випадки, які вкорочують їм життя.
Естрадіол - один з головних жіночих статевих гормонів. В середині менструального циклу він починає секретуватися інтенсивніше. До початку нового циклу його рівень поступово падає. Гормон не тільки відповідає за формування тіла за жіночим типом, статевий потяг жінки, але і скорочує кількість «поганого» холестерину, активізує серцевий м'яз.
2. Генетичні властивості.В організмі двадцять три пари хромосом. Жінки відрізняються від чоловіків тільки двадцять третьою парою. В жіночому тілі вона складається з двох Х-хромосом, а в чоловічому - з однієї Х - і однієї Y-хромосоми. На підставі цього Х-хромосому вважають жіночої, а Y - чоловічий.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що не варто говорити людям з депресієюТакий хромосомний набір забезпечує жінкам «подвійний захист від вимирання».
3. Емоційна теорія.Зважаючи на те що жінка більш емоційна, вона не здатна тримати усе в собі і кожен її вияв виплескується назовні. Чоловіки ж більш мовчазні, депресивний стан у них накопичується, призводячи до летальних наслідків.
Нагадуємо, раніше ми писали про те
як розвинути в собі харизму.