Бідолашна дівчина, не в силі опиратись почуттям, покинула родину, їздила за цим чоловіком ледь не по всьому світу, вперто та безуспішно просячи його одружитись на ній. Своїм рідним вона писала що вони вже зіграли весілля, просила радіти за неї. Однак, коли коханий знайшов собі дружину, Адель остаточно з'їхала з глузду, і її поклали у психіатричну клініку, а її захворювання з часом стало відомим у психології як синдром Адель.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи здатен чоловік все життя любити одну жінкуЯкі ж є ознаки цього синдрому?
1. Жертва синдрому забуває про власне життя, майже не спілкується з друзями, втрачає інтерес до подій навколо. Цікавий тільки Він. Навіть службові обов’язки виконуються абияк.
2. Думки тільки про нього. І розмови теж.
3. Постійне чергування ейфорії і депресії, коли впевненість, що така сильна любов не може залишитися без відповіді, чергується з думками про те, що тебе не люблять, і страхом втрати. Хоча, якщо задуматися, – втрати чого? Як можна втратити те, чого у тебе немає?
4. Фетишизм. «Адель» зберігає і збирає все, що якось пов’язано з обранцем, аж до квитків від спільних поїздок.
5. Йому все прощається. Навіть якщо він зовсім не хоче цього і не просить про це, а, навпаки, всіляко демонструє зневагу і бажання, щоб його залишили в спокої.
6. Активність виходить не від нього, а від неї.
Нагадуємо, раніше ми писали про те
як відновити почуття у стосунках.