1. Сконцентруйтеся на іншій людині
Зараз важливо не те, що хочеться вам, а те, що буде добре і корисно для іншої людини. Поставте себе на місце людини, яка хоче допомогти іншому бути краще, добиватися успіхів або принаймні не викликати відрази й обурення у колег.
2. Подумайте над першими словами
Дуже важливо те, як ви почнете розмову і що скажете в перших фразах. Не потрібно робити компліменти, потім критикувати і знову робити комплімент. Це лицемірно і негарно. Скажіть краще, що ви хочете допомогти і як збираєтеся це зробити.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як стати мільйонером: правильні поради від Біла Гейтса3. Проговоріть свої думки вголос заздалегідь
У голові аргументи і факти звучать абсолютно не так, як безпосередньо в мові. Мозок повинен розуміти все, що ви говорите, хоч спочатку ваші слова можуть бути непереконливими і заплутаними. Перед людиною, з якою ви збираєтеся говорити, ви не повинні виглядати дурним і невпевненим. Потренуйтеся за день до розмови ввечері або дорогою на роботу, поки слова легко підкоряться вам.
4. Попросіть колегу допомогти
Іншими словами, розіграйте сценарій з людиною, яка вже проходила через таку ситуацію. Ви повинні бути готові до будь-якого повороту подій: заперечень, суперечок, тискові на жалість і подібного. Це зайвий раз допоможе вам переконатися в тому, що підготовка була не зайвою.
Нагадуємо, раніше ми писали про те
як подолати сонливість.