1. Займайтесь спортом.Якщо більш широко дивитися на питання, то маються на увазі фізичні навантаження, рух в цілому. Можете не робити щодня ранкову гімнастику і не бігати підтюпцем. Досить просто активно попрацювати: городом, наприклад, зайнятися, або прибирання в будинку зробити, або пішки сходити за продуктами в супермаркет, що знаходиться за пару кілометрів від дому.
2. Інтелектуальна діяльність.Розумова робота так само необхідна нашому організму, як і фізичні навантаження. Тільки завдяки регулярній розумової діяльності людина може і в старості зберігати ясність розуму, не мати проблем з пам'яттю, увагою. Читайте книги, дивіться пізнавальні телепередачі, цікавтеся новинами культури і науки, займайтеся саморозвитком, розгадуйте кросворди та логічні задачки - усе це допоможе вам продовжити життя.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кавказький секрет довголіття3. Творча діяльність.Немов третє доповнення до фізичної і розумової роботи - творча діяльність. Не потрібно мати таланти Мікеланджело або Шекспіра, щоб бути творцем чого-небудь. Кожна людина може вибрати творче захоплення (і не одне!) до душі.
4. Геть стрес.Стрес, депресія, нервові розлади - все це далеко не кращим чином позначається на стані нашого організму. Твердження, що всі хвороби - від нервів, - це не бабусин міф, а справжнісінька правда. Адже організм, охоплений численними стресами, ослаблений, відповідно, більш схильний до різних захворювань. Якщо ж стрес має місце бути - ні в якому разі не тримайте емоції в собі, дайте їм волю. Доведено, що більш схильні до інсультів люди, стримані емоційно.