Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


Хвороби
Лейоміома стравоходу

Категорія: 

Лейоміома стравоходу - найчастіша неепітеліальна доброякісна пухлина стравоходу (розвивається з гладеньких м'язів). Вона має вигляд вузла з поліциклічними контурами, розташовується в підслизовому шарі; при цьому слизова оболонка розтягнута, не ушкоджена. Пухлина нерідко вганяється в просвіт стравоходу.
Клініка доброякісної пухлини залежить від її величини. При значних розмірах новоутворення хворого турбують дисфагія, відчуття стороннього тіла в стравоході, нудота і блювання.
Остаточний діагноз доброякісної пухлини стравоходу - ставлять на основі даних рентгенологічного дослідження й езофагоскопії з біопсією. Головною рентгенологічною ознакою цієї хвороби є дефект наповнення з чіткими, рівними контурами. Складки слизової оболонки згладжені.
Лікування доброякісних пухлин стравоходу хірургічне. Застосовують різні методи - від висічення пухлини через езофагоскоп до резекції стравоходу.
Прогноз сприятливий.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus