Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


Хвороби
Тромбоз

Категорія: 

Тромбозом називають утворення згустків крові в порожнинах серця або судинах. Зазначимо, що тромбоз артерій призводить до порушення кровопостачання певної ділянки тканини. Тромби набагато частіше виникають у венах, а не в крові. Захворювання уражає глибокі і периферичні вени.

При цьому згустки крові в периферичеких венах, які супроводжуються запаленням, дуже рідко призводять до тяжких наслідків. Але у випадку тромбозу глибоких вен необхідно термінове лікування. Він небезпечний тим, що в будь-який момент тромб може відірватися і потік крові може віднести його в легені (тромбоемболія легеневої артерії). Такий стан дуже небезпечно для життя людини.

Тромбоз глибоких вен дуже часто спостерігається в нижніх кінцівках. До пошкодження вени призводить тромб, в слідстві чого кінцівку починає червоніти, хворіти і грудях. Саме чоловіки найбільше схильні до цього захворювання. Але ризик захворювання зростає у жінок, які постійно приймають протизаплідні таблетки. Тромби в організмі можуть виникати з-за малорухливого способу життя. Часто тромбоз виникає у прикутих або паралізованих людей. Тромб може виникнути і після тривалої поїздки за кермом або багатогодинного авіаперельоту. Іноді причиною тромбозу є рак або хірургічні операції.

Нерухомість протягом чотирьох годин, може привести до уповільнення кровотоку в ногах, що також підвищує ризик виникнення тромбів. Такий стан може зберігатися протягом декількох тижнів. Для профілактики тромбозу фахівці рекомендують при тривалому час авіаподорожі через кожну годину вставати і проходитися, а також пити більше води і постійно розминати ноги.

Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus