Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи 


Ліки та препаратиМакмірор

Полі Індустрія Кіміка С. п. А., Італія


Інструкція


Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: рідкий однорідний крем жовтого кольору;

склад: 100 г крему містять ніфурателю 10 г, ністатину 4 000 000 Од.;

допоміжні речовини: ксаліфін 15, метилпарагідроксибензоат, пропіл парагідроксибензоат, гліцерин, 70% розчин сорбітолу, пропіленгліколь, карбомер, триетанол амін 30%, вода очищена.

Форма випуску. Крем вагінальний.

Фармакотерапевтична група. Протимікробні та антисептичні засоби, що застосовуються в гінекології. Код АТС G01A X10.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Макмірор Комплекс – комбінований препарат для місцевого застосування в гінекології, дія якого обумовлена ефектами компонентів, які входять до його складу: ніфурателю і ністатину. Ніфурател – це похідне нітрофурану, має виражену протипротозойну, антибактеріальну та протигрибкову дію. Ніфурател характеризується високою ефективністю і низькою токсичністю, що обумовлює широкий спектр його клінічного застосування. Його різнобічна дія дозволяє проводити лікування вагінітів різної етіології, лікування трихомоніазу і хламідіозу, а також профілактику мікозів. Високоефективний щодо грам позитивних і грам негативних мікро організмів: при мінімальній інгібуючій концентрації 12,5 - 25 мкг/мл пригнічує від 44,3 до 93,2% культур.

Ністатин – фунгіцидний (протигрибковий) антибіотик з групи полієнів. Високоефективний при лікуванні кандидозів. Ефективність і низька токсичність дозволяють застосовувати препарат у клінічній практиці, особливо при місцевому застосуванні. Комбінація ніфурателю і ністатину дозволяє досягнути повного фунгіцидного ефекту і провести комплексне лікування, що забезпечує ліквідацію патогенних агентів, які спричиняють інфекції (гриби роду Кандида, трихомонада, хламідії і бактерії).

Макмірор Комплекс не діє на фізіологічну флору, що дозволяє уникнути дисбактеріозу і швидко відновити нормо ценоз.

Застосування препарату запобігає рецидивам, які можуть виникнути після удаваного одужання від первинних інфекцій.

Фармакокінетика. Макмірор Комплекс при внутрішньо вагінальному введенні абсорбується дещо повільно. Антибактеріальна активність ніфурателю, ймовірно, обумовлена наявністю активних метаболітів. Рівень ніфурателю у плазмі крові після внутрішньо вагінального застосування не досягає величин, достатніх для коректного визначення фармакокінетичних параметрів.

Показання для застосування. Комплексна терапія вульвовагінальних інфекцій, спричинених чутливими до препарату збудниками: бактеріями, трихомонадами, грибами роду Кандида, хламідіями і профілактика мікозів.

Спосіб застосування та дози. 2,5 г крему вводяться у вагіну 1 або 2 рази на день, увечері або ранком протягом 8 днів або відповідно до рекомендацій лікаря. Необхідну дозу крему слід вводити за допомогою градуйованого аплікатора.

Побічна дія. Дуже рідко можливі алергічні реакції у вигляді висипань на шкірі або свербіж.

Протипоказання. Макмірор Комплекс протипоказаний пацієнтам з підвищеною чутливістю до ністатину і ніфурателю.

Передозування. Про випадки передозування препарату не повідомлялось.

Особливості застосування. Необхідно провести одночасне лікування статевого партнера, щоб уникнути повторного зараження. В період лікування слід утримуватись від статевих контактів або додатково застосовувати Макмірор Комплекс перед кожним статевим актом.

Не рекомендується вживати алкогольні напої під час терапії препаратом.

Застосування в період вагітності та лактації.

Не рекомендується застосування препарату під час вагітності.

Застосування препарату можливе у виключних випадках у І триместрі вагітності, якщо очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода.

За необхідності застосування препарату в період лактації слід вирішити питання про припинення годування груддю.

Вплив на здатність керувати автомобілем або іншими механізмами:

Будь-якої негативної дії не виявлено.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не встановлено клінічно значимої взаємодії препарату Макмірор Комплекс з іншими лікарськими засобами.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей, сухому місці при температурі не вище 25°С. Термін придатності – 3 роки.

Умови відпуску. За рецептом.

Упаковка. 30 г вагінального крему в алюмінієвій тубі в комплекті з аплікатором (градуйованим шприцом), вміщених у картонну коробку.

Виробник. Полі Індустрія Кіміка С. п. А., Італія; вироблено: „Доппель Фармацеутіці C. р. Л”., Італія.

Адреса. Віа Волтурно, 45/48 – Квінто Де`Стампі -20089 Роццано (Мі), Італія.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus