Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


Ліки та препарати







Стифімол

ЗАТ “Київський вітамінний завод”. Україна


Інструкція


Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: капсули тверді желатинові із кришечкою світло-зеленого кольору і корпусом темно-зеленого кольору. Вміст капсули – гранульований порошок світло-коричневого кольору;

склад: 1 капсула містить екстракт гарцинії камбоджийської (що відповідає вмісту кислоти гідроксилимонної 0,05 г) 0,1 г, хрому піколінату 0,0001 г, L-тирозину (тирозину) 0,05 г, лівокарнітину (L-карнітину) 0,015 г, йоду (у вигляді водоростей бурих сухого екстракту) 0,037 мг;

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, магнію карбонат основний (магнію карбонат легкий), лактози моногідрат, тальк, кальцію стеарат, крохмаль кукурудзяний.

Форма випуску. Капсули тверді.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються при ожирінні. Код АТС А 08А.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Основний компонент препарату – екстракт гарцинії камбоджийської (Garcinia cambogia). Ця рослина протягом сторіч використовується з дієтичною та лікувальною метою у Південно-Східній Азії. Головною складовою цього екстракту є гідроксилимонна кислота, яка інгібує ліпогенез, знижує утворення холестерину і жирних кислот, збільшує продукцію глікогену в печінці, знижує апетит, збільшує вироблення тепла організмом шляхом активації процесів термогенезу.

Піколінат хрому регулює засвоєння глюкози клітинами організму і сприяє підтримці нормального фізіологічного рівня глюкози в крові. Регулює вуглеводневий, ліпідний, зокрема холестериновий, обмін в організмі.

Використовується термосинергуюча суміш на основі L-карнітину та L-тирозину. Унікальна особливість L-карнітину полягає в тому, що він підвищує проникність клітинних мембран для жирних кислот. L-карнітин підвищує утилізацію ліпідів з метою енергозабезпечення та сповільнює швидкість синтезу молекул жиру в підшкірно-жирових депо. При прийманні L-карнітину починається стійка втрата жирової тканини, значно підвищується ефективність окиснення жирів в організмі, зменшується продукція вільних радикалів, зростає вміст АТФ.

L-тирозин є попередником нейромедіаторів норепінефрину та дофаміну. Біосинтез катехоламінів починається з тирозину. Введення L-тирозину поліпшує процеси обміну катехоламінів. Одна з головних тканин-мішеней катехоламінів в організмі – жирова тканина. Адреналін та норадреналін стимулюють у ній ліполіз через β1-адренергічні рецептори, які через систему цАМФ активують (шляхом фосфорилювання) “гормон-чутливу” ліпазу триацилгліцеролів. Адреналін спричиняє також ліполіз триацилгліцеролів у м’язових клітинах через систему цАМФ. Тирозин зменшує апетит, сприяє продукції мелатоніну, поліпшує функцію щитовидної залози та наднирників. Біосинтез тиреоїдних гормонів починається з йодування тирозину. Ці гормони стимулюють обмінні процеси в організмі. Тирозин бере участь у регуляції емоційного стану: допомагає зняти відчуття тривоги та подолати депресію.

Екстракт бурих водоростей, завдяки наявності у його складі йоду, поліпшує функціонування щитовидної залози, активує метаболічні процеси, сприяє розщепленню ліпідів у жировій тканині.

Показання для застосування. Препарат застосовується:

при підвищеній масі тіла;

при схильності до ожиріння;

при використанні дієт для зменшення відчуття голоду.

Спосіб застосування та дози. Дорослим призначають по одній капсулі препарату 2 - 3 рази на добу, перед їжею, запиваючи склянкою води. Курс лікування триває 4 - 6 тижнів. Повторні курси можна призначати через 2 - 3 місяці перерви.

Побічна дія. У рекомендованих дозах препарат добре переноситься та рідко спричиняє побічні ефекти, які, як правило, пов’язані з індивідуальним неприйняттям одного з компонентів засобу.

Можливі небажані реакції з боку функціонування щитовидної залози, серцево-судинної системи (підвищення тиску, тахікардія), шлунково-кишкового тракту (пронос).

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату, у тому числі до йоду.

Передозування. При передозуванні можливі небажані реакції з боку щитовидної залози, серцево-судинної системи (підвищення тиску, тахікардія), шлунково-кишкового тракту (пронос). В разі появи ознак передозування слід припинити приймання препарату.

Особливості застосування. Особливу обережність слід проявляти при лікуванні хворих з патологією щитовидної залози, хворобами серцево-судинної системи та розладами з боку шлунково-кишкового тракту. При захворюваннях щитовидної залози враховують вміст йоду в препараті Стифімол, який становить 37 мкг у 1 капсулі.

В цих випадках лікування необхідно проводити після консультації з лікарем.

Через відсутність клінічних даних препарат не слід призначати вагітним та під час годування груддю.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. При призначенні Стифімолу бажано разом з ним застосовувати полівітаміни. Їх необхідно приймати не раніше ніж через 2 години після застосування Стифімолу.

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей, захищеному від світла місці при температурі не вище 25°С. Термін придатності – 2 роки.

Умови відпуску. Без рецепта.

Упаковка. По 10 капсул у блістері; по 10 блістерів у пачці.

По 100 капсул у пляшці; по 1 пляшці в пачці.

По 100 капсул у контейнері (баночці); по 1 контейнеру (баночці) у пачці.

Виробник. ЗАТ “Київський вітамінний завод”

Адреса. Україна, 04073, м. Київ, вул. Копилівська, 38. Web-cайт: www.vitamin.com.ua
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus