Виявляється, квашені огірки містять багато клітковини, яка необхідна для правильного функціонування травної системи, Та антиоксиданти, які борються з вільними радикалами. А ще огірки мають у своєму складі корисні бактерії, які можуть контролювати розвиток шкідливих кишкових мікробів, що допомагає підтримувати здоров’я травної системи. У соліннях утворюється молочна кислота, яка допомагає знижувати кількість жиру в крові, що поліпшує циркуляцію крові, а також знижує підвищений кров’яний тиск.
Огірковий розсіл діє і як легкий проносний засіб. Напевно, ви помічали, що квашені й мариновані огірки збуджують апетит. Проте з цієї ж причини їх слід виключити з раціону людям, хворим на ожиріння, і тим, хто має проблеми зі шлунком чи кишечником, страждає від атеросклерозу і гіпертонії.
Солоні огірки не рекомендується вживати хворим на гострий гепатит, холецистит, жовчнокам’яну хворобу. Крім того, їх не варто їсти хворим на хронічний нефрит у стадії загострення, а також тим, хто потерпає від хронічної ниркової недостатності, сечокам’яної хвороби та пієлонефриту.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: -Молокочай - мінімум калорій, максимум ефекту