Що їсти майбутній матусі - читайте у "Країні Здоров'я"
Харчування
В чому таємниця?
Вся справа в гормоні інсуліні, який виробляється підшлунковою залозою і, в першу чергу, покликаний стабілізувати цукор в крові. Він також впливає на всі інші гормони і їх пропорцію. У тому числі і на статеві гормони, і на гормони стресу.
Для того щоб вагітність настала, необхідна дозріла яйцеклітина вийшла з яєчників.
Дослідження ж вказують на те, що при підвищеному рівні інсуліну порушується процес дозрівання яйцеклітини і утруднюється її вихід. Крім цього, підвищений інсулін перешкоджає нормальному розвитку вагітності, і вона несподівано переривається або ще до того, як жінка дізналася про своє становище, або трохи пізніше (в перші тижні).
Що стосується чоловіків, то підвищення рівня інсуліну значно погіршує якість сперми, так як це знижує у них рівень тестостерону.
Тому зниження інсуліну в крові як для жінок, так і для чоловіків значно підвищує шанси на зачаття.
Правильний раціон:
Раціон потрібно буде побудувати так, щоб уникати стрибків цукру в крові. Для цього необхідно дотримуватися таких пропорцій при розподілі тарілки:
1/2 раціону - овочі (крім картоплі та кукурудзи); 1/6 - жири хорошої якості (масла холодного віджиму, вершкове масло, горіхи, насіння, авокадо, жирні сорти сиру); 1/6 - білки (риба, м'ясо, курка, бобові); 1/6 - крупи і крохмалисті продукти типу картоплі і кукурудзи.
Якщо ви зменшите категорію «Крупи» ще більше, то результат прийде ще швидше.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
7 ознак, що дитина не висипається
Що не можна забороняти дітям?
Салат з крабовими паличками, сиром і помідорами
Класичний чізкейк з мандаринами: зможе приготувати кожен