Меню після отруєння не має бути різноманітним. Перший день бажано поголодувати, при цьому обов'язково необхідно багато пити - так ви допоможете організму очиститися і уникнути зневоднення. Детальніше - читайте у "Країні здоров'я".
Відновлення після отруєння відбувається поступово. Характерні симптоми - блювота, діарея, підвищена температура. Після того, як таке самоочищення закінчується, звичайним станом стає слабкість, незначна нудота, відсутність апетиту, залишкові болі в животі.
Харчування після отруєння не повинно перевантажувати організм, всі сили якого спрямовані зараз на виведення токсинів. Навіть якщо ви не намагаєтеся дотримуватися правил здорового харчування, перші кілька днів необхідно поберегтися і дотримуватися дієти, що включає в себе тільки безпечні продукти.
Їсти потрібно маленькими порціями, щоб не викликати переповнення в роздратованому шлунку і не розтягувати кишечник. Їжа після отруєння повинна бути не дуже гарячою і не холодною. Рекомендується вживати рідку їжу, що полегшить її переварювання в ослабленому шлунку.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Що не можна забороняти дітям?
3 грубі помилки, які руйнують авторитет мами в очах дитини