Йогурт. Заслужено вважається одним з кращих джерел прибутків - вживання натурального йогурту покращує кишкову флору і допомагає при проблемах з травленням, таких як запори або діарея. Крім того, через високий вміст кальцію йогурт може поліпшити щільність кісток і запобігти високий кров'яний тиск.
Невеликий рада: переконайтеся, що у вашого йогурту невеликий термін придатності: чим свіже продукт, тим вищий вміст молочнокислих бактерій.
Кефір. На додачу до пробіотиків багатий на кальцій, магній і фосфор, містить вітамін В2, В12, вітамін D. Знову ж, продукт не повинен бути розрахований на тривалий термін зберігання, тоді він дасть кишечнику набагато більше молочнокислих бактерій.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фісташки і хліб: які продукти містять пробіотикиМариновані огірки. Експерти відзначають, що більшість огірків в супермаркетах не містять живих молочнокислих бактерій. Правильніше маринувати огірки самим.
Місо. Місо - це продукт традиційної японської кухні, найчастіше у вигляді густої пасти, яка виробляється шляхом бродіння соєвих бобів, рису, пшениці або суміші з них. Завдяки тривалому періоду дозрівання, який часто триває кілька місяців, розвиваються молочнокислі бактерії, які забезпечують характерний для місо пряний кисло-солодкий смак, а також зміцнюють кишкову флору і допомагають підтримувати здоров'я всього організму.
Сир. Такі види сиру як чеддер, грюйер, гауда, моцарелла і пармезан все ще містять живі молочнокислі бактерії. При вживанні сиру діє правило: чим старше сир, тим більше пробіотичних бактерій в нього входить. У той же час пастеризовані сорти сиру не містять живих пробіотиків.