Кориця. Мало хто знає, що популярна спеція дієво бореться з поширенням ракових клітин в організмі. Вчені пояснюють це антиоксидантними властивостями кориці.
Бразильський горіх. Продукт багатий селеном, відомий своєю здатністю знижувати ризик раку легенів, раку молочної залози. На день потрібно з'їдати всього один горіх.
Лляна олія. Містить омега-3 жирні кислоти, які можуть запобігти поширенню ракових клітин молочної залози, раку простати. Також їх високий рівень в раціоні асоціюється з більш низьким ризиком раку товстої кишки.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Протиракові властивості хронуКуркума. Основна активна речовина продукту, куркумін, володіє протиракову активність, спрямованої на пухлинні клітини товстої кишки. Включення куркуми в раціон може позбавити від пошкоджень на стінках шлунково-кишкового тракту, які з часом можуть стати злоякісними.
Цитрусові. Помічено: любителі цих продуктів менш схильні до ракових захворювань шлунково-кишкового тракту і дихальних шляхів. Також цитрусові, завдяки високому рівню вітаміну С, мінімізують ймовірність раку підшлункової залози.
Помідори. Лікопін, рослинне з'єднання, що зустрічається в основному в томатах, є потужним антиоксидантом, який підвищує здатність імунних клітин запобігати ріст ракових клітин у передміхуровій, молочних залозах.
Часник. Активні рослинні сполуки (алліцин, алліін, Аджоа), роблять його потужним засобом проти раку. Цей цибулинних овоч володіє антибактеріальними, протизапальними і антиоксидантними властивостями, що дозволяють не допустити виникнення пухлини.