На додаток до хліба з непросіяного борошна, хліб на заквасці, хліб із півби або житнього, а також хліб із зернами та насінням є гарною альтернативою дієті, сприятливій для кишечника.
Хліб на заквасці добре переноситься та корисний. Цей вид хліба виробляється шляхом ферментації зернового борошна з допомогою молочнокислих бактерій. Ферментація не лише продовжує термін зберігання хліба, а й поліпшує його засвоюваність. Молочнокислі бактерії підтримують травлення, розщеплюючи фітинові кислоти, що містяться в тесті, які можуть перешкоджати засвоєнню мінералів.
Хліб, збагачений зернами та насінням, забезпечує додаткові поживні речовини для здорового травлення. Насіння чіа, лляне насіння, насіння соняшнику та інше насіння багате омега-3 жирними кислотами, які допомагають зменшити запалення та захистити кишечник.
При покупці хліба важливо звертати увагу на такі добавки як консерванти, штучні ароматизатори або барвники. Вони можуть подразнювати ваш кишечник і призвести до непереносимості. Натомість вибирайте хліб з коротким та натуральним списком інгредієнтів.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чому не можна проколювати вуха дівчаткам до 14 років?
Поради батькам, як навчити дитину захищати себе від булінгу