Деякі продукти стають небезпечними після розігрівання у мікрохвильовці.
Продукти у мікрохвильовці
У грудному молоці, наприклад, руйнуються деякі білкові сполуки, імуноглобулін, а антитіла, "будують" імунітет дитини, трансформуються в небезпечні для нього ізотопи. І це стосується не тільки білка, що міститься в грудному молоці, але і в м’ясі.
Мікрохвилі змінюють молекулярну структуру білка настільки, що шматочок "правильної" грудки може нашкодити органам шлунково-кишкового тракту. Особливо це стосується розморожування м’яса: тут проблема полягає в нерівномірності температур, через яку в продукті стрімко розмножуються небезпечні бактерії.
Але не тільки білок "страждає" від впливу мікрохвильовки. Вільні радикали, що виділяються при нагріванні злакових культур, підживлюються за рахунок слизової оболонки всіх органів травної системи. Це веде до хронічних захворювань органів шлунково-кишкового тракту. Ще одна поширена помилка багатьох людей-використання в мікрохвильовій печі пластикового посуду. Пластик взагалі рясніє небезпечними токсинами, а при нагріванні вони відправляються прямо в вашу їжу.
Якщо у вас є звичка розморожувати в мікрохвильовій печі ягоди і листові овочі відмовтеся від неї. Справа в тому, що під впливом мікрохвиль руйнуються 97% корисних речовин в складі цих продуктів, а бонусом йде те, що глюкоза, що міститься в ягодах і фруктах, перетворюється в небезпечний канцероген.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чому не можна проколювати вуха дівчаткам до 14 років?
Поради батькам, як навчити дитину захищати себе від булінгу