Халва, незважаючи на свою калорійність, багата на безліч корисних мікроелементів. Склад залежить від виду – арахісова, лляна, мигдальна, соняшникова, кунжутна.
Користь халви
Велика кількість вітаміну Е, клітковина, кальцій та омега-3 жирні кислоти допомагають наситити організм, зміцнити серце, кістки, попередити захворювання судин та серця.
Якщо ми говоримо про мигдальну халву, то в ній багато магнію. Він необхідний для кісткової системи, заспокоює, знижує тиск, що є важливим для людей старшого віку.
Головне не перебрати з кількістю. Людям з діабетом та ожирінням від такого виду ласощів до чаю краще відмовитися зовсім.
Халва ж – один із десертів, які рекомендується вживати влітку та взимку. З
Є багато причин, через яку лікарі радять їсти халву в зимові місяці. Халва з вітамінами Е, С, В та групи В1 має безліч переваг. З цієї причини підвищити опірність організму людини та зміцнити кістки можна за допомогою тахінної халви з високим вмістом кальцію.
Кунжутна халва містить багато корисних олій. Кунжутна олія захищає шкіру завдяки жирним кислотам. Ви можете зберігати кунжутну олію при кімнатній температурі, щоб отримати користь для здоров'я. Високоякісне насіння кунжуту корисне при хронічних захворюваннях, раку товстої кишки, серця, кровоносних судин через вміст у них заліза і кальцію, а також підвищують імунну відповідь в організмі.
Це корисно для відновлення енергії тіла, допомагаючи вам одержувати енергію, яку ви отримуєте щодня на сніданок. Щодо користі халви, яка заряджає організм людини енергією, то люди, які займаються спортом, можуть отримувати багато енергії, вживаючи халву.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Шкідливі гігієнічні звички, до яких ми привчаємо дітей
Чому діти не сплять ночами?
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою