Часто доводиться чути, що таке печиво дуже корисне, але не все так просто.
мультизлакове печиво
Таке печиво — корисний продукт, але тільки при якісному виконанні, яким може похвалитися далеко не кожен виробник. Якщо звернутися до складу, то побачите там насамперед пшеничне борошно та підсолоджувачі. В одному печиві міститься до 3 чайних ложок цукру (тобто половина денної норми). Перекусивши такою насолодою, ви отримаєте стрибок цукру і швидко захочете їсти знову. Крім того, дуже складно з'їсти лише одну порцію — мозок не отримує інформації, що настав час зупинитися. А консерванти у складі можуть викликати алергію та уповільнювати засвоєння тих корисних елементів, заради яких усе й починалося.
Що робити: варто виділити час, щоб знайти кілька перевірених виробників. Для цього уважно читайте склад печива. Зверніть увагу, які інгредієнти стоять на першому місці в списку, а які на останньому, які злаки використовуються. Навіть якщо на упаковці написано «без цукру», перевірте, чи немає у складі кукурудзяного сиропу, патоки чи хімічних замінників цукру.
Немає нічого страшного, якщо ви з'їли кілька мультизлакових галетів на сніданок, нехай навіть не з ідеальним складом. Але якщо їжа складалася зі склянки соку, каші швидкого приготування і такого печива, з цим вже можуть бути проблеми. Намагайтеся чергувати солодкі та несолодкі страви, віддавайте перевагу цільним овочам, фруктам та злакам і уважно читайте склад, доки не зберете свій список надійних та корисних частувань.
А ви читаєте склад продукту?
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Що не можна забороняти дітям?
3 грубі помилки, які руйнують авторитет мами в очах дитини
Тушковане куряче філе з гарбузом в сметанному соусі