Цей вид дієти, перш за все, припускає відмову від жирних продуктів, солі, цукру, штучних добавок, молочних продуктів, гострого, копченого, алкоголю та розчинної кави. Дефіцит рідини компенсується найкраще зеленим чаєм і чистою питною водою – її кількість зводиться до 1,5-2 літрів.
Для того щоб не завдати шкоди здоров’ю і красі жирні сорти м’яса замінюються жирними сортами риби, оскільки в ній містяться речовини необхідні для роботи серця, судин і підтримки хорошого стану волосся і шкіри. Крім риби необхідно їсти горіхи, пшеницю, вживати в їжу рослинну, оливкову, кунжутну і виноградну олію.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міфи про дієту, які завадять вам схуднутиЗ алкогольних напоїв можна дозволити собі лише легке червоне вино, але тільки дуже хороше – воно розслабляє нервову систему, захищає судини, знижує їх крихкість і виводить вільні радикали.
Тим, хто жити не може без кави можна порадити, замість розчинної пити по маленькій чашечці натуральної меленої кави – від неї буде безсумнівна користь, оскільки кофеїн сприяє усуненню целюлітних «покладів».
Дієта проти целюліту припускає п’ятиразове харчування, що повинно посприяти прискоренню метаболізму.
На
сніданок потрібно випивати чашку зеленого чаю з лимоном, до нього – пара шматочків хліба, підсушеного в духовці, їх можна змастити тонким шаром джему для діабетиків або медом. В якості альтернативи цьому сніданку можна з’їсти склянку нежирного йогурту.
Другий сніданок – суто символічний, можна з’їсти один фрукт, але не банан і не виноград.
На
обід меню більш калорійне: овочеве асорті в будь-якій кількості і порція вареної риби або пісного м’яса. В якості білкової альтернативи – нежирний сир, пара яєць або порція супу.
Меню обіду підходить і для
вечері, а на полуденок рекомендується один фрукт.
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: чим снідати аби схуднути.